gebe
  1. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

The Twilight New Moon Alacakaranlık Efsanesi

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında BİTTERİM tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar uzun zamandır vizyona giren flim new moon alacakaranlık serisinin yeni ay flimi hakında ki yorumlarınızı bekliyorum özelikle Twilight hayranlarının yorumlarını bekliyorum:)izlemeyen meleklerimede tavsiye ediyorum:)

Tür: Romantik / Gerilim / Fantastik
    Gösterim Tarihi: 20 Kasım 2009
    Yönetmen: Chris Weitz
    Senaryo: Melissa Rosenberg , Stephenie Meyer (Kitap)
    Görüntü Yönetmeni: Javier Aguirresarobe
    Müzik: Alexandre Desplat
    Yapım: 2009, Avustralya
    Filmin Websitesi: The New Moon Movie

Konusu & Özeti

Stephenie Meyer’ın fenomen haline gelen Alacakaranlık Efsanesi serisinin ikinci kitabından uyarlanan Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay'da, ölümlülerle vampirler arasındaki romans yeni bir kademeye taşınıyor ve Bella Swan, vampir Edward Cullen’ın aşkına karşılık verebilmek için kaderle yüzleşiyor. Bir parçası haline geldiği doğaüstü dünyanın derinliklerine indikçe, kendisini daha da tehlikleye sokacak tarihi bir takım sırları öğrenmeye başlıyor.

Bella’nın 18. doğumgününün ardından Edward onu korumak adına Bella’dan ayrılmaya karar verir. Bella reşit olduğu günlere yalnız ve kalbi kırılmış şekilde adım atarken farkeder ki başını her belaya sokuşunda Edward’ı kendisine çekebilmektedir. Edward’la beraber olabilme tut***u kendini giderek büyüyen tehlikelere atmasına yol açar.

Çocukluk arkadaşı ve gizemli Quileute kabilesinin üyesi olan arkadaşı Jacob Black’in de yardımıyla eski bir motorsikleti tamir eder. Bella’nın donmuş olan kalbi Jacob ile kurduğu arkadaşlıkla bir nebze tamir olur. Jacob’ınsa da kendine özgü bir sırrı vardır.

Bella kırlık alanda gezerken kendini aniden ölümcül bir durumun içinde bulur. Onu kurtaran ise büyük kurtlar olacaktır fakat bu Bella’yı daha da büyük tehlikelere atacaktır. Zamanla yarışırken Bella Quileute kabilesinin sırlarını öğrenir ve Edward’ın kendisini terk edişi altında yatan gerçeği de. Aynı zamanda aşkıyla buluşmasını engelleyen ölümcül gerçeklerle de yüzyüze gelecektir.

Kristen Stewart (Bella Swan) , Robert Pattinson (Edward Cullen) , Taylor Lautner (Jacob Black) , Ashley Greene (Alice Cullen) , Peter Facinelli (Dr. Carlisle Cullen) , Elizabeth Reaser (Esme Cullen) , Kellan Lutz (Emmett Cullen) , Nikki Reed (Rosalie Hale) , Jackson Rathbone (Jasper Hale) ,

Son düzenleme: 6 Aralık 2009
  2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Sanirim bu konuda en cok Pasaklim yorumunu yazar :D:D:D

3. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kimsenin ilgisini çekmiyor galiba :Sneeyse...:hmm:

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ilk filmi izledim kitaplarını okudum ama henüz 2.filme gidemedim arkadaşlarım gitti hepsinin yorumu filmin ilkinden çok daha güzel olduğu hakkında
    En kısa zamanda ikinci filmi izleyip o konudada yorumumu yapıcam BİTTERİM

5. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ilgin için tşkler Adminim:kiss: evet 2.süper tavsiye ederim tam bir aşk flimi normal insanlardan daha çok aşklarına sadıklar(tabi erkekler için söylüyorum biz kadınlar zaten sadığız türümüz ne olursa olsun:D:D)

6. kiraze

kiraze Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    eğer bu filmi izlersem sadece robert için izlerim...)

7. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    lililiil aaaaaaaaaa ben geldiiiiiiiimmm hercaiye katılıyorum askolsunnn bitterimm bnden habersiz twilight heee :sinir: hahaha aaaaaaaaaaa hastasıyım filmiiiinn bana film demeyin banaaaaaaa güzel emeyin bayılıyorum yaa bu kadarmı şirin bir ekip olur kıskanıyorum onları yaaaaaaaaaaaa :cry: :cry: biri beni durdursunnn :uhu:

8. » ѕiѕiмσяεѕ'

» ѕiѕiмσяεѕ' Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    taylor lautner namı diyar jacop black seni seviorum bitanem :D
    filmin serisi süper :D
    kitaplarıda tabiki

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hmm ilk filme gittim sonra gitmedim :D

10. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Nedense bu film de kitapları da hiç ilgimi çekmedi teşekkürler yine de :)

The Twilight New Moon Alacakaranlık Efsanesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alacakaranlık - Twilight Filmi

Alacakaranlık - Twilight Filmi

alacakaranlık resmi web sitesi alacakaranlık resmi sitesi web cd fiyatları Alacakaranlık - Twilight Isabella, babasıyla birlikte yaşamak üzere küçük bir kasabaya taşınır. Burada bir vampir olan Edward ile tanışır. Edward’ın uzak durmaya çalışmasına rağmen birbirlerine aşık olurlar. Ancak herşey kasabaya gelen 3 göçebe vampir ile değişir. Aaron Blaise ve Robert Walker’ın yönettiği...
  2. The Moon Restaurant

The Moon Restaurant

0212 297 21 78-79 Faks : 0212 238 52 01 Yer : Taksim Adres : Tarlabaşı Bulvarı No:36-38 Cartoon Hotel üstü, Taksim Ücret : TLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR Web : ww.themoonrestaurant.com Gökyüzüne Açılan Lezzet Kapısı The Moon Restaurant The Moon Restaurant, Taksim Cartoon Hotel`in çatı katında, açılır cam duvarları ve çatısı ile muhteşem ay ışığı...
  3. Twilight Avatarları Alacakaranlık Avatarları ve gifleri

Twilight Avatarları Alacakaranlık Avatarları ve gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. alacakaranlık twilight fan club

alacakaranlık twilight fan club

Isabella Swan Washington'ın, yağmurun hiç dinmediği küçük kasabası Forks'a taşınır. Bu şimdiye kadar aldığı en sıkıcı karar gibi görünmektedir. Fakat gizemli ve çekici Edward'la tanışması hayatını heyecanlı ve tüyler ürpertici bir hâle sokar. Edward şimdiye kadar, içinde yaşadığı küçük toplulukta vampir kimliğini saklayabilmiştir. Ancak artık kimse güvende değildir, özellikle Edward'ın en çok...
  5. I am the new girl

I am the new girl

Kudos. Plenty of posts! my site; web site

Sayfayı Paylaş