gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

The Twilight Saga Eclipse - Tutulma - 2010

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Önceki her iki serisindede çok büyük beğeni ve ilgi toplayan alacakaranlık filminin son serisinin tanıtım bilgileri ve filmin özetini sizler için veriyorum [​IMG]
    Yapım:
    2009, 2010 ~ ABD

Tür:
    Aksiyon, Dram, Fantastik, Gerilim, Gizem, Korku, Macera, Romantik

Yönetmen:
    David Slade

Senaryo:
    Stephenie Meyer, Melissa Rosenberg

Senaryo (Kitap):
    Stephenie Meyer

Yapımcı:
    Wyck Godfrey, Mark Morgan

Müzik:
    Robert Pattinson, Alexandre Desplat

Gösterim Tarihi:
    30 Haziran 2010 (Türkiye)
    Filmin Özeti
    Seattle gizemli , öldürücü bir tel tarafından harap edildiğinden ve kötü niyetli bir vampir onu araştırmaya devam ettiği'nden dolayı Bella kendini tehlikeyle çevrili buldu.Hepsinin ortasında aşık olduğu Edward ve Jacob'un arkadaşlığı arasında seçim yapmakla yüzyüze kalmıştır ki bu karar vampir ve kurtadam arasındaki eskimeyen mücadeleyi tutuşturmak için olasıdır.Mezuniyeti hızla yaklaşırken Bella birden fazla karara sahiptir: HAYAT ya da ÖLÜM. Fakat hangisi ?

Filmin oyuncuları:

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. punkflyer

punkflyer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yarın sinemalara giriyor sonunda :))

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Adamlar iyi iş çıkartıyorlar gerek konusu gerekse görselliği on numara olacak diye bekliyorum. Bu arada bu serileride hiç sevmiyorum. Yüzüklerin efendisi üçlemesi gibi, gerçi onlarda haklılar tutan filmlerin devamını yapıyorlarki; cukkaları sağlam dolsun :D

The Twilight Saga Eclipse - Tutulma - 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saga Hava Taşımacılık

Saga Hava Taşımacılık

Şirket Profili Saga Hava Taşımacılık Anonim Şirketi 'nin resmi kuruluş çalışmaları için ilk adım 2002 yılında atıldı. Turizm sektöründe 20 yıla yakın bir geçmişi olan Ak Kol Turizm Havacılık Nakliyat ve Dış Ticaret Anonim Şirketi'nin (Saga Tours) ve İstanbul Petrol A.Ş'nin kardeş kuruluşu olan Saga Airlines, bürokratik ve yasal çalışmalarını sona ermesinden sonra Ulaştırma Bakanlığı Sivil...
  2. Alacakaranlık - Twilight Filmi

Alacakaranlık - Twilight Filmi

alacakaranlık resmi web sitesi alacakaranlık resmi sitesi web cd fiyatları Alacakaranlık - Twilight Isabella, babasıyla birlikte yaşamak üzere küçük bir kasabaya taşınır. Burada bir vampir olan Edward ile tanışır. Edward’ın uzak durmaya çalışmasına rağmen birbirlerine aşık olurlar. Ancak herşey kasabaya gelen 3 göçebe vampir ile değişir. Aaron Blaise ve Robert Walker’ın yönettiği...
  3. The Twilight New Moon Alacakaranlık Efsanesi

The Twilight New Moon Alacakaranlık Efsanesi

arkadaşlar uzun zamandır vizyona giren flim new moon alacakaranlık serisinin yeni ay flimi hakında ki yorumlarınızı bekliyorum özelikle Twilight hayranlarının yorumlarını bekliyorum:)izlemeyen meleklerimede tavsiye ediyorum:) Tür: Romantik / Gerilim / Fantastik Gösterim Tarihi: 20 Kasım 2009 Yönetmen: Chris Weitz Senaryo: Melissa Rosenberg , Stephenie Meyer (Kitap)...
  4. Twilight takıları

Twilight takıları

alacakaranlık takıları twilight takıları Alacakaranlık kuşağı Twilight tutkunları için birbirinden güzel ve şık takı modellerini sizlerle paylaşıyorum Ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve beğendiğiniz ürünleri sipariş etmek istiyorsanız ürünlerin Web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz
  5. Twilight Eclipse Bella resimleri

Twilight Eclipse Bella resimleri

bella resimleri bella fotoları resımlerı Twilight filminin son serisi olan Eclipse Bella resimlerini sizlerle paylaşıyorum.Daha önceki serilerde büyük bir ilgiyle izlenen film bana göre üçüncü seridede oldukça başarılı.

Sayfayı Paylaş