gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

THY, Air Bosna’yı almak için masada

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

TÜRK Havayolları(THY), Bosna Hersek Havayolları Air Bosna- B&H Airlines’ı satın almak için görüşmelere başladı. 1994’de kurulan Air Bosna-B&H Airlines, Bosna Hersek hükümetinin yüzde 51 ve devlet şirketi Energoinvest’in yüzde 49 ortaklığıyla kuruldu. Şirket faaliyetlerine 1997’de başladı. Bu süreçte şirket uçak kiralama yöntemiyle faaliyet gösterdi. 2000 yılında Bosna Hersek Hükümeti 2 tane A319 tipi Airbus satın aldı. 2003’de ise biriken borçları nedeniyle faaliyetini durdurmak zorunda kaldı. O sırada 14 Avrupa ülkesine uçuşu vardı. 2004 ylında yeni Bosna ve Hersek Hükümeti havayolu şirketinin yenileme projesini başlattı. Bugün Air Bosna-B&H Airlines, uluslararası bir statüye sahip. IATA; SITA ve Amadeus üyesi. Luftansa Sistem Anlaşması’yla işbirliği var. Şirketin 90 çalışanı bulunuyor. Hürriyet

THY, Air Bosna’yı almak için masada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rep almak için

rep almak için

Paylaşım yapan Arkadasları Yorum veya Rep Sistemi İle Ödüllendirelim... Rep to Rep Kampanyası Başlamıştır Arkadaşlar...Rep Verene Rep Veriyorum.... Ben size mecburum bilemeziniz ; içimi verdiğiniz repler ile ısıtıyorum Hani bir ara repi olmayan ama gururlu bir genç vardı ya işte o benim İnsanların Allah'a en yakın olanı, önce yorum yazan sonra rep verenidir. Rep vereni Allah sevdiğine...
  2. Çocuklar için Oyun Masaları

Çocuklar için Oyun Masaları

çocuk oyun masaları İşte çocuk odaları için harika renkli masalar.Düşünsenize kah çocuğunuz masada oturup boyama yapacak kah arkadaşıyla birlikte oturup sohbet edecek:D Çok hoş ve oldukça şıklar
  3. oFiSiniz İçin akvaryum maSaları

oFiSiniz İçin akvaryum maSaları

akvaryum masaları Bu akvaryumlar hem ofisinizin hvasını değiştirecek hem de sizin daha huzurlu bir şekilde çalışmanızı sağlayacak.Ne dersiniz hoş olmaz mı ??? :D
  4. Sonbahar masalarınız için fikirler

Sonbahar masalarınız için fikirler

Koskoca yaz geçti gidiyor.Sonbahar kapıda.Öyleyse bu önerilere biraz göz atalım... Arkadaşlarınızla keyifli bir sofrada yemek yemeye ya da iki kişilik özel ve romantik bir masa kurmaya ne dersiniz? House Beautiful dergisi sonbahara özel üç farklı temada yemek masasını sizler için kurdu. Vahşi doğa Vahşi doğa temalı bir sofra hazırlamak için önce masanızın yerine karar verin. Doğayla iç içe...
  5. Bahar Enerjisinden Almak için

Bahar Enerjisinden Almak için

Harika bir bahar mevsimi bizleri bekliyor.Bahar insanın kendi adıma benim kıpır kıpır olmamı sağlıyor.Gün ışığı bana yansıyor gibi.Baharın harika atmosferinden yararlanmak isteyen meleklerim baharın enerjisinden bur yudum almak için işte öneriler.:tik: Bahar tüm ihtişamıyla uyanışı, arınmayı, coşkuyu, neşeyi ve sevgiyi müjdeliyor. Transformal Nefes Türkiye Temsilcisi Nevşah Fidan´ın...

Sayfayı Paylaş