gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

THY'nın Messi'li Kobe Bryant'lı Yepyeni Reklamı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

thy reklamı, thy reklamı messi, tyh reklamı kobe bryant
    Sevgili melekler, Avrupa'da sponsor olduğu takımlarla gücüne güç, ününe ün katarak gelişmeye ve büyümeye devam eden Türk Hava Yolları daha önce Barcelona ve Manchester United'ın sponsoru olmuş ve geçen sezona kadar iki takıma da ulaşım sponsorluğu yapmıştı. Bu sezon Aston Villa sponsorluğu için el sıkışan THY, Aston Villa'dan önce Borussia Dortmund ve Olympique Marseille takımlarına sponsor olmuştu. Böylece Avrupa Ligleri'ndeki 3 takımın ulaşım sponsoru THY olmuş oldu.

THY, şimdilerde yıldız basketbolcu Kobe Bryant'lı, dünyaca ünlü futbolcu Messi'li reklamıyla gündemde. Benim de çok beğendiğim bu reklam filmini sizlerle payulaşmak istedim..:)

THY'nın Messi'li Kobe Bryant'lı Yepyeni Reklamı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. reklam anlayışı

reklam anlayışı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. NBA - Kobe BRYANT

NBA - Kobe BRYANT

kobe bryant sevgilisi kobe shaq kavgası bryantın sevgilisi YENİ NESLİN -FAZLA SEVİLMEYEN- SÜPER STARI, KOBE BRYANT #8 Lise yıllarında efsane Wilt Chamberlain’in 4 yıllık toplam sayı rekorunu kıran, NBA’e girdiği yıllarda oynadığı oyunla herkesin taktirini toplayan 18 yaşındaki ufaklık, aradan geçen yıllarda önce Shaq ile takımın en önemli gücü kim tartışmasını başlattı, ardından bu...
  3. Reklam Reklam Reklam

Reklam Reklam Reklam

Çok reklam var sitede..Başlıkları karıştırıyorum.. :nono:
  4. Kobe Bryant twitter adresini bilen varsa yazsın

Kobe Bryant twitter adresini bilen varsa yazsın

Kobe Bryant takipçisi olmak istiyorum ama sahte hesaplar çok.Kobe Bryant twitterını bilen varmı yazarsa çok sevaba girer valla..

Sayfayı Paylaş