gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ticari Marka Olup Sonradan Genel Ad Olan Ürün

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Ticari marka olup Sonradan genel ad olan hangisidir ticari markadan genel ada

Kim milyoner olmak ister yarışmasında sorulan sorulardan biri , az önce bir misafirimiz tarafından bize soruldu melekler :) Biz de bu ilginç bilgiyi hepinizle paylaşmak istedik. :) Soru şöyle;

Hangisi aslında Ticari bir marka olup Sonradan o ürünün genel adı olarak kullanılmaya başlamıştır ?

Şıklar:
    Pudra
    rimel
    şampuan
    gofret

Cevapsa şu olacaktı: Ticari bir marka olup Sonradan o ürünün genel adı olarak kullanılmaya başlamış olan ad Rimel'dir

Ticari Marka Olup Sonradan Genel Ad Olan Ürün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğumdan sonra vücutta olan değişiklikler

Doğumdan sonra vücutta olan değişiklikler

Doğumdan sonra gebelikte büyümüş olan rahim yavaş yavaş küçülmeye başlar. Bu amaçla da sık sık kasılır. Annenin kırkı çıktığında rahim tümüyle eski haline dönmüş olacaktır. Bebeği emzirmek bu sürecin hızlanmasına yardım eder. Kasılmalar fazla olabilir ve rahatsız edebilir, ama birkaç gün içinde azalacaktır. Doğum sonrası ilk günlerde kanlı, miktarı fazla bir adet kanaması gibi, sonra pembe,...
  2. ölüm ve ölümden sonra olanlar -adım adım

ölüm ve ölümden sonra olanlar -adım adım

ölümden sonra olanlar zekaret nedir menkir zekaret ne demek merhabalar değerli melekler bi sitede cook yeniiyim paylaşımda bulunmaktadn cok haz alıyorum umarım paylaşımlarımın dirhem yararı oluyorsa ne mutlu bana.. evet genelde merak edilen ama tam analmıyla sıralanmış bir ölüm vezekaret anı olyına kalem kalem ele aldım ve en sağdeleştirlmiş şekilde anlaya bilecek şekilde yazıyorum ölüm ve...
  3. Ticari marka olup Sonradan genel ad olan hangisidir?

Ticari marka olup Sonradan genel ad olan hangisidir?

Ticari marka olup Sonradan genel ad olan hangisidir? Dün akşam yarışmada da çıktı ama ben cevabını öğrenemedim.
  4. kan uyuşmazlığı olup doğumdan sonra iğne vurulanlar

kan uyuşmazlığı olup doğumdan sonra iğne vurulanlar

eşimle benle kan uyuşmazlığı var doğumumdan 48saat içinde aşı yaptırmam gerekiyor gittiğim hastane 200tl iğne parası istedi bu şekilde iğne yaptıranlar ne kadara yaptırdılar devlet yapıyormu bu aşıyı yada başka hastanelerde ne kadar yardımcı olursanız sevinirim
  5. Hamile olup adet olan varmı ?

Hamile olup adet olan varmı ?

Birçok kadının hamileliliğin ilk belirtisi adet kanamasının gecikmesidir. Ama adet olduğu halde kanaması gelen kadınlarda oluyor. Çevremizdeki birçok kadın adet düzensizliği yaşamaktadır. Genelde adet düzensizliği stres, mevsimsel değişiklikler, mekan değişikliklerinden olabilir. Gebe kalmış bir kadının adet kanamalarının da kesilmesi gerekiyor. Adet kanaması ; rahim iç duvarının, yumurtaların...

Sayfayı Paylaş