gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

tiftik kuşu(gerçekten çok ilginç bir kuş)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

tiftik kuşu(gerçekten çok ilginç bir kuş) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuş

Kuş

Kuş Türü bilinmeyen ve tanınmayan kuş Azrail Aleyhisselama; nasihat ve öğüde, rızka, Tanınmayan kuşun, hasta bulunan evden bir şey alıp götürmesi hastanın vefatına, Büyük kuş zengin kimseye, tahsildara, alime, tüccara, başkan ve yöneticiye, Yırtıcı kuş yerdeeki haşerelere, evcilleştirilmiş yabani kuş ve diğer eti yenen kuşlar rızık ve menfaate, Güzel kuş güzel ve sevindirici habere, çirkin...
  2. Bülent Ortaçgil - Bir Kuş

Bülent Ortaçgil - Bir Kuş

bir küsün yüreği olsaydım eğer hiç konuşulmayanları hiç söylenmeyenleri köşe bucak gizli gizli saklananları bir küsün yüreği olsaydım eğer ve sana gösterseydim bir küsün yüreği olsaydım eğer pencerende dolaşır küçük sırlarına bakar yanına gelip sakalar yapar bir küsün sevgisi olsaydım eğer ve sana dokunsaydım bir küsün kanatları olsaydım eğer kocaman gemiler kayık gibi kalır...
  3. Bir Kuş Tut İçinden

Bir Kuş Tut İçinden

Bir sayı tut içinden Tuttum İkiyle çarp. Onbeş ekle. Sonra ikiye böl. Tuttuğun sayıyı çıkar bu sayıdan. Yedi buçuk kalır geriye. Yedi buçuğu al, dondurmacıya git. Vişneli bir dondurma ısmarla kendine. Bir renk tut içinden. Tuttum. İçindeki resmin gökyüzünü boya tuttuğun o renkle. sonra içine doğru eğil ve boyadığın resmi izle. Bir tren tut içinden. Tuttum. Bin o trene. Tren...
  4. Çok Güzel Kuş Gifleri

Çok Güzel Kuş Gifleri

güzel kuş gifleri Veee işte benim favorim :D
  5. Kuş yumurtalıklar çok dekoratif

Kuş yumurtalıklar çok dekoratif

Yumurtalık modelleri Kuş yumurtalık Farklı mutfak ürünleri sevenlere hitap eden bu kuş figürlü yumurtalıklar, sofralara şıklık katacak. Kuş figürü ile beğeni toplayan bu yumurtalık modellerini misafirleriniz ve çocuklarınız da çok beğenecek.

Sayfayı Paylaş