gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Tığ işi örgü bebek hırka modelleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Dünyanın en kıymetli varlığı olan bebeğiniz için en güzel ve yeni bebek hırka modelleri ile sizlerleyim. Malum havalar artık iyice serinledi ve kış soğuk yüzünü hissettirmeye başladı. Hatta şu sıralar kendi çocuklarım da dahil olmak üzere inanılmaz bir salgın grip hastalığı ortalıkta geziyor.
    Bağışıklık sistemi henüz gelişmeyen bebekler ise bu ani hava değişimlerinden dolayı sık hastalanmakta ve hatta hastanelik bile olmaktadır.
    Bebeklerinizi iyi korumanız için serin havalar da ona mutlaka bir ceket giydirmeniz de fayda olacaktır.
    Kız ve erkek bebekler için değişik tığ işi bebek hırka modelleri birbirinden güzel modelleri ile onların şirinliklerine şirinlik katarken havalara karşı da koruma altına alacaktır.
    Kapşonlu hırka modelleri, kız bebek hırka modelleri, erkek bebekler için hırka modelleri sizlerle;

2016-yakadan-başlama-bebek-hırkası-modelleri.jpg Bebek Hırkası örnekleri.jpg beyaz-bebek-hırkaları-5.jpg Değişik-Bebek-Hırka-Örnekleri.jpg erkek-bebek-hırka-modelleri-6.jpg işlemeli-haroşa-örgü-kapşonlu-bebek-hırkası.jpg örgü-bebek-hırka-örnekleri.jpg sac-orgu-ornekli-bebek-hirka-modeli.jpg sis-orgu-bebek-hirka-modelleri-71.jpg tunus-işi-örgü-bebek-ceket.jpg Yakalı-Tığ-İşi-Bebek-Hırka-Modelleri.jpg Yeni-bebek-hirka-ornegi.jpg

Bebek yelek ve ceket modelleri için tıklayınız

Kendimleyim bunu beğendi.
  2. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Tığ işi örgü bebek hırka modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. motifli tığ işi hırka modeli

motifli tığ işi hırka modeli

tığ işi hırka modelleri tığ işi hırka motifler tig isi motifler modelleri 2011 tığ ile örebileceğiniz ve isteğinize göre her renk yapabileceğiniz mükemmel ötesi bir hırka modeli :D:D Tig işi Hirka modeli Bu fıstık yeşili hırka, bu yıl çok tutulan çok beğenilen bir model, tığişi gül motifleri ile örülen bu örgü modeli benim beğenimi kazanmayı başardı.
  2. Tığ işi çok hoş hırka modelleri

Tığ işi çok hoş hırka modelleri

tığ işi hırka modelleri tig isi hirka tığ işi hırka örnekleri tıg modelleri Tığ işi sevenler için çok hoş modelleriyle hırka modeli arkadaşlar.
  3. Tığ işi bebek örgü takımı modeli

Tığ işi bebek örgü takımı modeli

açıklamalı tığ işi bebek yelekleri tek tığ bebek yelek modelleri tek yelek modelleri tıgla örnekleri örgü Bebişler için çok güzel hırka pantalon takımı modelini ve açıklamalarıyla birlikte modelin şemalı örneklerini sizler için paylaşıyorum. Bravo, Bebe 100 Kahverengi 2 x 100 gr Bravo, Bebe 100 Akıllı 1 x 100 gr Örgü Trabzan Şiş 4 mm Tığ 4 mm İlave malzeme 7 adet düğme...
  4. Tığ işi hırka modelleri 2012

Tığ işi hırka modelleri 2012

2012 model tığ işi hırka modelleri yapılışı anlatımlı ve resimli var mı tşk.
  5. Kız Bebekler İçin Tığ İşi Örgü Etek Modelleri

Kız Bebekler İçin Tığ İşi Örgü Etek Modelleri

Örgü modelleri eskiden beri marifetli bayanların ilgi odağı olarak özellikle kış ayların da çok kullanışlı modeller arasın da yer almıştır. Her yaştan kadın, erkek, çocuk ve bebekler için kullanışlı olan örgü modelleri arasından sizlere bu yazım da minik prensesler için örgü etek modellerini paylaşıyorum. Kız anneleri benim gibi iyi bilir ki daha küçük yaşlardan itibaren etek ve elbise...

Sayfayı Paylaş