gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Tığ İşi Örgüden Bayan Panço Modelleri Beğeni Garantili

Konu, 'Örgü Panço Modelleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Tığ İşi Örgüden Bayan Panço Modelleri- Bayanlar için konu örgü olunca söz konusu her şey olabilir. Özellikle kıyafetlerde çok emek harcanmış el emeği göz nuru deriz ya hani aynen o şekil örgüler çok dikkat çekiyor. Şimdi de size örgü panço modellerini sunacağım. Eminim ilginizi çekecektir. Bu pançolar tığ işinden ve motif motif rengarenk. Hatta yazlık giyebileceğiniz modeller de var. Bakmadan geçmek istemeyeceğiniz bu modelleri örüp sevdiğiniz insanlara hediye edip onları da mutlu edebilirsiniz. Bakın hemen aşağıdaki ilk modelimizde motifli çiçekler yer alıyor. Önden tek düğmeyle birleştirilen ön kısımdan çok şık görünümlü bir panço modeli. Alt kısımlarında saçak uygulamaları ile şıklığına şıklık katılmış. Haydi diğer örneklerimize de bakalım.
    cicekli motiflerden orulmus tig isi panco.jpg

Bu model en beğendiğim modellerden biri. Üzerindeki motifler çok iyi oturmuş çok şık görünüyor. Salaş tarzı ile herkesin hoşuna gidebilecek bir model. Önden bağcık düşünülmesi de hoş bir görüntü sunmuş. Bu sıcak yaz günlerinde de giyilebilecek modeli kendinize örebilirsiniz.

tig isi dantel onu bagcikli panco.jpg

Örümcek ağı örgü modeli ile örülen bu harika panço örneğine bayılacağınıza eminim. Bu yıl demiştik ya saçaklar moda diye. İşte pançolarda da şallarda gördüğümüz gibi saçaklar sık sık görülüyor. Tığ işinden örülmüş panço örneğini siz de örneğini çıkarıp örebilirsiniz.

tig isi orumcek agi orguden panco.jpg

Yine bir püsküllü model karşımızda. Serin yaz akşamlarında omuzlarınızdan düşürmeyeceğiniz bir model. Hazır modeller yerine örgü pançolar ilginizi çekiyorsa örüp severek giyeceğinize inanıyorum. Sizlere ayrıca yapılışı kolay şık bir panço modeli de tanıtmak istiyorum. Dilerseniz buradan konumuza ulaşabilir inceleyebilirsiniz.

tig isi ucları sacakli delikli panco.jpg

tig isinden motifli orgu panco.jpg

Her zevke her yaşa uygun modeller paylaşmaya çalıştım. Paylaşması bizden beğenmesi ve örmesi sizden hanımlar. Aşağıdaki tığ işi panço yazları body thsirt ya da bu şekil askılı body üzerine giyerek kullanabilirsiniz. Kışın da yine boğazlı kazakların üzerinden çok hoş duracağını düşünüyorum. Örgü örerek hem bir terapi uygulayın hem de kendinize hoş örgüler ortaya çıkarın.

tig isinden yazlik pembe renk panco.jpg

Tığ İşi Örgüden Bayan Panço Modelleri Beğeni Garantili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tığ işi bebek örgü takımı modeli

Tığ işi bebek örgü takımı modeli

açıklamalı tığ işi bebek yelekleri tek tığ bebek yelek modelleri tek yelek modelleri tıgla örnekleri örgü Bebişler için çok güzel hırka pantalon takımı modelini ve açıklamalarıyla birlikte modelin şemalı örneklerini sizler için paylaşıyorum. Bravo, Bebe 100 Kahverengi 2 x 100 gr Bravo, Bebe 100 Akıllı 1 x 100 gr Örgü Trabzan Şiş 4 mm Tığ 4 mm İlave malzeme 7 adet düğme...
  2. Örgü Bayan Panço Modelleri

Örgü Bayan Panço Modelleri

Örgü Bayan Panço Modelleri Selam kızlar sizden çok şık panço modelleri istiyorum lakin yeni örnekler olursa çok sevinirim:)
  3. Yepyeni Tığ İşi Bayan Patik Modelleri

Yepyeni Tığ İşi Bayan Patik Modelleri

Bu konu ; tığ işi bayan patik modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ayakları üşüyenler ve bir türlü ısınmayanlar için tavsiyemiz patik kullanmaları. Hele de bu patikler yünden örülürlerse sizi kış boyu sıcak tutacaklardır. Patiklerinizi düz örgüyle örebileceğiniz gibi üzerinde çeşitli süslemeler yaparak ta kullanabilirsiniz. Arkadaş toplantılarınızda dahi...
  4. Tığ İşi Çok Şık Bayan Yelek Modelleri

Tığ İşi Çok Şık Bayan Yelek Modelleri

Serin havalar da ve mevsim geçişlerin de çok kullanışlı bir örgü modeli olan tığ işi bayan yelek modelleri farklı renk ve motifler ile bayanların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Değişik kombinler yaparak üstünüze giyeceğiniz tığ işi yelek modelleri uzun ve kısa modeller ile zarif ve şık örneklerden oluşuyor. Body, kazak ve gömlek üzerine giyerek kombinleyeceğiniz tığ işi yelek modellerinin...
  5. Kapşonlu Tığ İşi Bebek Panço Modelleri

Kapşonlu Tığ İşi Bebek Panço Modelleri

Kış ayların da çok kullanışlı olan panço modelleri yetişkinlerin olduğu kadar bebekler için de örgü modelleri arasın da yer alıyor. Birbirinden şirin ve renkli modellerden oluşan bebek panço modellerinden sizlere bu yazım da kapşonlu tığ işi bebek pançolarından seçtiğim örnkeleri paylaşıyorum. Kapşonlu örgü modelleri bebekleri tam bir korumaya alabilecek bir model diyebilirim. Soğuklara karşı...

Sayfayı Paylaş