gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Tığ larınızı Bunlara Koyalım..

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

tığ, saklama kabı, yapılışı, nasıldır, malzemeleri nelerdir, hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz

Hepimizin mutlaka vardır birkaç şiş veya tığ serimiz.Bunları derli toplu bir arada tutabilmek ve çocuklara zarar vermesin diye ortalıklarda bırakmamak için bu şekilde dikeceğiniz şık dekoratif kılıflar ile bu soruna çözüm üretebilirsiniz..

işte ben tam burda devreye giriyorum ve ;

Ve buyrun hazır..

Tığ ile işiniz bittiğinde bu şekilde sarıp el işi çantanızda rahatlıkla saklayabilirsiniz.Ayrıca ihtiyacınız olduğunda da nerede benim tığım makasım demiyecek, elinizi attığınızda hepsi elinizin altında olucak çünkü.. En güncel örgü fakı ile değişik fikirler bulup yayınlamaya devam ediyoruz..

Tığ larınızı Bunlara Koyalım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lara - Uzaklardasın

Lara - Uzaklardasın

Uzaklardasın Sensizlik cehennem gibi sarıyor Karanlık gibi çöküyor dünyama Kendini bana hiç sorma Hayal dudaklım Marur bakışlım gel gel Ömrümsün canımsın Bana gel uzaklardasın Uzaklardasın Sensizlik cehennem gibi yakıyor Bir yara gibi kanıyor bağrımda Kendini bana hiç sorma __________________
  2. Lara - Tövbekar

Lara - Tövbekar

Tövbekâr ettin sensiz geçen zamana Sıyrıldım sakın sanma senden kalan Lara'yla Bak bana oğlum aşkla oyun oynama Nasıl bir kader yazdım Tanrım ben bir başıma Söyle sev sevelim, ister öl de ölelim Kurban al canım vereyim benden armağan sana Dertli dertli ah anlat bana dertli Gururdan mı onurdan mı yoksa derdi Günahı çok sevabı yok, sorma dertli Sorun mu çok? Cevabın yok ağla dertli...
  3. Lara - İstanbul

Lara - İstanbul

Yeditepe düz gelir Anam babam vız gelir İstanbul güzel ama sensiz bana boş gelir İstanbul büyük ama sensiz bana dar gelir Al beni yanına Tak beni koluna Sar beni sarmala Kat beni canına Çakmak çakmak gözlerin Ateş gibi sözlerin Dile dolarlar beni Seveyim diye seni __________________
  4. bunlara

bunlara

Nasıl ki bizim bazı alışkanlıklarımız ve hareketlerimiz erkekleri deliye çeviriyosa, onların yaptıgı bazı şeylerde bizi çıldırtıyor , Örnek mi?:):):) *Gizemli görünmeye çalışmak. *Slip mayo giymek. *Travesti taklidi yapmak *Kızların yanında küfürlü konuşmak *Karşınızdakilerinin hisleriyle dalga geçmek *Derdini anlatmaktan aciz olmak *Bir anda saman alevi gibi parlamak *Daracık kıyafetler...
  5. Bunlar Çok Tatlı....Tığ İşi Bebek Patikleri.....

Bunlar Çok Tatlı....Tığ İşi Bebek Patikleri.....

Tığ İşi Bebek Patikleri Tığ İşi Bebek Patik Modelleri Merhaba bayanlar, bu yazımızda tığ işi bebek patiği örneklerini inceleyebilir, bu örnekleri kendi örgülerinizde kullanabilirsiniz. Hepinize şimdiden kolay gelsin… Bu cici patik modelleri yanında burada da örgü bebek yelek modelleri bulunmakta...

Sayfayı Paylaş