Tig Oyasi...

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek

tığ oyaları tig oyasi tıgoyası tig oyalari tıoyaları [​IMG]

Tig Oyasi... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tığ oyası örnekleri

tığ oyaları tığ oyası örnekleri oyası oya örnekleri basit oya
  2. iğne oyası örnekleri

iğne oyası örnekleri iğne oyası modelleri basit örnekleri kolay
  3. Kenar Oyası

nakış kenar süsleri tığ işi kenar süsleri battaniye oyaları el nakışı battaniye oyası
  4. iğne oyası nasıl yapılır?

iğne oyası nasıl yapılır iğne oyası nasıl yapılır video videolu videolu anlatım anlatım yapılışı: 1. iğneyi kumaşa normal bir şekilde geçirin. 2. iğneyi ilk battığınız yerin biraz ilerisinden aynı şekilde tekrar kumaşa batırın. fakat ilk battığınız yerden çıkan ip iğnenin üzerinde olacak. 3. iğnenin delik kısmından ipi tutup, iğnenin altından dolayın. 4. ipi kendinize doğru yatırın. 5....
  5. İğne oyası yemeni örnekleri

iğne oyası yemeni örnekleri yemeni iğne oyası oyaları bursa modelleri bursa örnekleri İğne oyası seven hanımlar sizler için yeni iğne oyası örnekleri ben çok beğendim:)
  6. İğne Oyası İsteyenlere modeller

iğne oyaları resimleri mekikli iğne oyası tı oyaları tı oyası örnekleri İster iğne oyası hayranı olun ister üreticisi bu modellere bakmadan geçmeyin derim ben meleklerim.Kızlar çeyizine, anneler kızlarına yapsın yaptırsın.Güzel ve hoş iğne oyalarını biz bulduk takdir sizin.:tik:
  7. Tığ İşi Yemeni Oyası Modelleri

Tığ İşi Oya Modelleri Tığ İşi Yemeni Oyası Modelleri Çeyiz sandıklarının olmazsao lmazdırı tığ işleri ve oya modelleri. Biz de iğne oyası bilmeyen Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu sayfamızda çok şık tığ işi oya modelleri sunmak istedik arkadaşalrım. İşte size tığ işi oya yemeni modelleri :)
  8. Havlu Kenarı Oyası

Havlu Kenarı Oyası örnekleri istiyorum sizden lütfen duyun sesimi
  9. Mekik oyası modelleri

Tesettürlü hanımlar için her biri diğerinden güzel mekik oyalarını görünce çok beğeniceksiniz.Ayrıca gelin adaylarımız çeyiziniz için de çok şık olan mekik oyalarını tercih edebilirsiniz.Mekik yapılışı zahmetli ama görünümü çok zarif ve ağır olan bir oya çeşididir. Mekik oyalarından havlu kenarları,yazmalar örtü kenarları da tasarlanabilir.Mekik oyalarını daha çok mevlüt örtülerinde...

Sayfayı Paylaş