gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Tığ yapımı Dantel etek modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

dantel etek modelleri dantel etek modelleri takımları örnekleri
    [​IMG] [​IMG]

Tığ yapımı Dantel etek modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tığ işi etek ve bluz modeli

tığ işi etek ve bluz modeli

tığ işi bebek etek modelleri ,
  2. Tığ yapımı bebek hırka modeli yapılışıyla

Tığ yapımı bebek hırka modeli yapılışıyla

bebek hırka modelleri ve yapılışları bebek hırka modelleri elde yapımı ve yapılışı yapımı YAPILIŞI. HIRKA: 1.SIRA: 2 NUMARA TIĞ İLE 100 ZİNCİR ÇEKİN ÜZERİNE(2 ZİNCİR ATLAYARAK ZİNCİRİN ÜZERİNE)32 TRABZAN YAPIN 2.SIRA. TIĞA 1. SIRADAKİ TRABZANLARIN İÇİNE 1 KERE DOLAYIP 2 KEREDE ÇEKEREK3. DOLGU TRABZAN YAPIN(TOPLAM 96 DOLGU TRABZAN YAPIN 3.SIRA. DOLGU TRABZANLARIN TEPELERİNE...
  3. Kız Bebekler İçin Tığ İşi Örgü Etek Modelleri

Kız Bebekler İçin Tığ İşi Örgü Etek Modelleri

Örgü modelleri eskiden beri marifetli bayanların ilgi odağı olarak özellikle kış ayların da çok kullanışlı modeller arasın da yer almıştır. Her yaştan kadın, erkek, çocuk ve bebekler için kullanışlı olan örgü modelleri arasından sizlere bu yazım da minik prensesler için örgü etek modellerini paylaşıyorum. Kız anneleri benim gibi iyi bilir ki daha küçük yaşlardan itibaren etek ve elbise...
  4. Dantel ve tığ işi supla örnekleri

Dantel ve tığ işi supla örnekleri

Günümüz de bazıları el işi göz nuru dantel modellerini demode bulsa da bana göre bu tür el işleri asla modası geçmeyen değerler arasın da bulunuyor. Kız beşikte çeyiz sandıkta diye hepinizin bildiği söz var ki... Her çeyiz sandığın da bulunması gereken el emeği örnekler, ister kullanılsın ister kullanılması yine de çeyizin için de bulunması gerekenler arasın da yer alıyor. Sizler için bu...

Sayfayı Paylaş