gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Tiger leriniz Burada

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

2011 sezon, tiger, markası, ayakkabı, modelleri, spor, renkli, modelleri buradan bulabilirsiniz.

Tiger spor ayakkabı denince hemen aklıma bir anım gelir.

Bundan bir kaç sene önceydi sanırım bu tiger markasını ilk duydum ve bakıyorum herkesin ayağında aynı model ayakkabılar. Alalala dedim herhalde bu ayakkabılarda şu heryerde ucuza satılan dandirik ayakkabılardan hereksin ayağında yine yerini almış falan..
    derken öğrendim ki o bir Marka imiş. Hemde Adidas ve nike den daha da pahalı bir marka. Alala dedim ben niye bilmiyorum ve bir takıntım vardır hayatta çakma denilen tarzda giymem. Gittim bir ayakkabıcıya dedim bana tiger ver tabi biz ona taygır diyoruz:D:D adam verdi arkasında tiger yazıo ne kadar dedim 280 tl dedi yuh dedim çıktım . az ilerde baktım 90 tl yazıo hemen atladım baktım ucuz aldım eve gittim hava atıyorum siz 280 verirken ben 90 a aldım diye ta ki arkasındaki Tagger yazısını görene kadar..

Neyse çok konuştum ben en iyisi sizlere bu ayakkabıları göstereyim :)

tavuk_kavurma ve nese355 bunu beğendi.
  2. laleyiğit

laleyiğit Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok seviyorum tigerleri hem rahat oluyor hemde şık oluyor. tşkler belen :))))

ßeLeN bunu beğendi.
  3. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    ahahahah Belen cim anın güzel mişş. bizde çocuklarla bişi aldıkmı babamıza tam fiyatı sölemiyoruz yada imitasyon diyoruzz bizdede bunlardan çok var renkleri çocukların ama kızın küçülenleri bana oluoo. bi gün gittik bir mağazaya eşim gördü ayakkabıları bune ya bunlar sizin aldığınız ayakkabılardan dedii.siz yoksa imitasyon fln benimi yiyonuz dedii. ahahah dedim nerde bizde o kadar para dedimm yutttu yazık ama bilse dediğin gibi fiyatları kızar
    çocuklarıda kıramıyorumm kendimde beğeniyorum ve sonunda onuda alıştırdık bişide yutturamıos artık markalarıda biliooo işin kötüsü kendiside alıştı özel bi gününde fln bana olur olmas bişi almayın dio tarz olsun marka olsun benide zehirlediniz diooo ahahahahha...

ßeLeN bunu beğendi.
  4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    çok beğeniyorum ben bunları yahu :D:D hatta aldım gitti bunu

ßeLeN bunu beğendi.
Tiger leriniz Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tiger Woods

Tiger Woods

Yeşil Halı'nın tek hakimi olan Tiger Woods yüzlerce ödülü olan ve kazandığı kupalarla kendi müzesini kuran biri ve Dünya'nın en çok kazanan sporcuları arasında. Henüz 30'lu yaşlarının başında olan bu adam kuşkusuz Dünya'nın en iyi sporcuları arasında önemli bir yere sahip. Doğum Tarihi: Aralık 30, 1975 İkamet: Orlando, Florida. Eşi: Elin (10/5/2004) Ailesi: Earl ve Kultida Lise: Western...
  2. Orijinal Cinayet(ler) kritiği burada

Orijinal Cinayet(ler) kritiği burada

Sinemaseverlerin dört gözle beklediği gün geldi çattı…Yaşayan efsaneler Al Pacino ve Robert De Niro 13 sene aradan sonra tekrar aynı filmdeler. Üstelik de Heat filminde paylaştıkları ortak tek bir sahnenin aksine, bu filmde istemediğiniz(!) kadar aynı sahneyi paylaşıyorlar. orjinal cinayetler konusu gereği emekli olmadan önce kendilerine son bir iş daha verilen, New York polis departmanında...
  3. *tiger*ayakkabıları

*tiger*ayakkabıları

tiger ayakkabı tiger resmi sitesi taygır ayakkabı fiyatları tıger modelleri
  4. 80'ler

80'ler

otoban kasetleri otoban şarkıları kaseti kaset 2 kaseti OTOBAN SERISI Sehirlerarasi otobüslerde çalan Otoban-1, Otoban-2 diye habire devami çikarilan bir kaset serisiydi. Dönemin uyanik bir yapimcisi pöpüler arabesk-fantezi sarkilari toplamis aralarina da embesil fikralar dösemisti. Fakat dönemin de embelissiliginden kaynaklaniyor olsa gerek pek bir tuttu bu seri. Sehirlerarasi...
  5. Pınar Aylin Hit 70’ler albümü burada!

Pınar Aylin Hit 70’ler albümü burada!

pınar aylin Hit 70’ler albümü pınar aylin Hit 70’ler albüm şarkıları pınar aylin yeni albüm pınar aylin 2011 albümü pınar aylin son albüm şarkıları ve dahası burada arkadaşlar. Uzun bir aradan sonra Pınar Aylin sessizliğini bozdu ve piyasaya yepyeni bir albümle adını yeniden duyurdu. Pınar Aylin Hit 70’ler albümü ile başarısını dotları Saba Tümer ve Yasemin Bozkurt gibi ünlü isimlerle kutladı...

Sayfayı Paylaş