Tiger leriniz Burada

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Tiger leriniz Burada
2011 sezon, tiger, markası, ayakkabı, modelleri, spor, renkli, modelleri buradan bulabilirsiniz.

Tiger spor ayakkabı denince hemen aklıma bir anım gelir.

Bundan bir kaç sene önceydi sanırım bu tiger markasını ilk duydum ve bakıyorum herkesin ayağında aynı model ayakkabılar. Alalala dedim herhalde bu ayakkabılarda şu heryerde ucuza satılan dandirik ayakkabılardan hereksin ayağında yine yerini almış falan..
derken öğrendim ki o bir Marka imiş. Hemde Adidas ve nike den daha da pahalı bir marka. Alala dedim ben niye bilmiyorum ve bir takıntım vardır hayatta çakma denilen tarzda giymem. Gittim bir ayakkabıcıya dedim bana tiger ver tabi biz ona taygır diyoruz:D:D adam verdi arkasında tiger yazıo ne kadar dedim 280 tl dedi yuh dedim çıktım . az ilerde baktım 90 tl yazıo hemen atladım baktım ucuz aldım eve gittim hava atıyorum siz 280 verirken ben 90 a aldım diye ta ki arkasındaki Tagger yazısını görene kadar..

Neyse çok konuştum ben en iyisi sizlere bu ayakkabıları göstereyim :)

tiger-24c.jpg

tiger1-15f.jpg

tiger2-2eb.jpg

tiger3-e5.jpg

tiger4-314.jpg

tiger5-327.jpg

tiger6-34.jpg

tiger7-80.jpg

tiger8-1a1.jpg

tiger9-3b2.jpg

tiger10-34b.jpg

tiger11-10f.jpg

ahahahah Belen cim anın güzel mişş. bizde çocuklarla bişi aldıkmı babamıza tam fiyatı sölemiyoruz yada imitasyon diyoruzz bizdede bunlardan çok var renkleri çocukların ama kızın küçülenleri bana oluoo. bi gün gittik bir mağazaya eşim gördü ayakkabıları bune ya bunlar sizin aldığınız ayakkabılardan dedii.siz yoksa imitasyon fln benimi yiyonuz dedii. ahahah dedim nerde bizde o kadar para dedimm yutttu yazık ama bilse dediğin gibi fiyatları kızar
çocuklarıda kıramıyorumm kendimde beğeniyorum ve sonunda onuda alıştırdık bişide yutturamıos artık markalarıda biliooo işin kötüsü kendiside alıştı özel bi gününde fln bana olur olmas bişi almayın dio tarz olsun marka olsun benide zehirlediniz diooo ahahahahha...

Geri