gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Tığla Boncuk Örme

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

boncuk örme boncuklu cetik örnekleri tığla boncuk örme çetik modelleri çetik örnekleri boncuklu

reyhann35 bunu beğendi.
Tığla Boncuk Örme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tık tık tık kimse yokmu! ben geldim

tık tık tık kimse yokmu! ben geldim

Merhaba arkadaşlar adım öznur,ankarada oturuyorum.sitenizi çok beğendim.aranıza benide alırsanız sevinirim. :D :):):)
  2. Boncuk

Boncuk

rüyada incik boncuk görmek incik oyunları Her çeşit adi boncuk değersiz insanlara, Bol miktarda boncuk haram mala, Güzel boncuk asil kadına, Boncukçu, kadınların ilgilendiği işlerle uğraşan kimseye delalet eder.Rüyada boncuk görmek, yakın çevreden birinin kötü bir olayla karşılaşacağına işarettir. Meydana gelmesinden korkulan bir olayın gerçekleşmesinin habercisidir. Rüyasında bir yerden...
  3. örme babetler..

örme babetler..

örme babet örme babetler babet modelleri yaa bunlar çok güzel nasıl yapıyolar bunları yada ben çok beceriksizim:D Hayatta beceremem ama yapanlarında ellerine sağlık harika olmuşlar..
  4. tık tık tık..kimse var mı..?? x)

tık tık tık..kimse var mı..?? x)

meraba... sanırım bende artık burdn sayılırım :) şimdilik bilmediğim çok şey varr . ama sizlerle tanışmak bana büyük bi mutluluk verdi.. vericek.. yardımcı olursanız çok sevinirim ve sizlere yardımcı olabilirsemben yine sevinirim :)

Sayfayı Paylaş