gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Tığlarınız için Saklama Kabı Yapalım.....

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Tığlar İçin Saklama Kabı Yapılışı Tığlar İçin Kap Nasıl Yapılır

Hepimiz tığla bişeyler yapıyoruz bazen ince iplerden dantel bazende yünlerden örgüler yapıyoruz ama bi yerde bunlarıda saklamak lazım biliyosunuz çocuklar nerde tehlikeli bişi varsa ona yönelirler bu yüzden biz de tığlara bi kap biçelim ve ona koyalım örneğin;İşte sizlere bu tığlarınızla şişlerinizle yapacağınız tunus işi örgü teknikleri...

Tığlarınız için Saklama Kabı Yapalım..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk saklama kabı

İlk saklama kabı

1795’ te Fracois Appert, oluşturduğu kapak sistemi sayesinde kapların içine hava sızmasını önleyen ve böylece gıdanın bozulmasını geciktiren bir sistem geliştirdi. Appert’ in bulduğu ilk saklama kapları aslında zamanı için bir devrim niteliğindeydi. Çünkü gıdaların bozulmadan saklanabilmesi gerçekten zordu.
  2. Rengarenk saklama kapları

Rengarenk saklama kapları

gitar kapları kartondan gitar nasıl yapılır kutu nasıl kaplanır saklama kutusu yapımı MALZEMELER: * Kucuk karton kutular * Kirmizi ve pembe esarplar * cetvel * Kursunkalem * Makas * Yapistirici ya da kitap kaplama tutkali * Genis bir firca * Yumusak bir bez NASIL YAPILIR: 1- Oncelikle kumasi, karton kutunun olculerine gore ve her kenarina 1 cm pay vererek kesin. Eger arzu...
  3. Hayvanlar İçin Günde Bir Tık !

Hayvanlar İçin Günde Bir Tık !

Arkadaşlar bu siteye girip click here to give-its FREE yazan yere günde 1 kez tıklamanızı rica ediyorum bu konuda duyarlı olan herkesin yardımlarını bekliyorum. http://www.theanimalrescuesite.com/clickToGive/home.faces?siteId=3 Yapacağınız yardımlar tamamen ücretsiz ve sadece tek bir tıkla yapılıyor.Unutmayın ki onlar yardımımıza muhtaçlar. (Konu başlığı yanlış yerdeyse şimdiden özür...
  4. Dekoratif saklama kapları

Dekoratif saklama kapları

Saklama kavanozu modelleri Mutfak ürünleri O kadar güzel mutfak ürünleri var ki. Geçen sene çeyiz maratonumda epey zorlanmıştım. Birini alsam diğeri küsecekti. Bende bu görevi zevkli anneme bıraktım, o çok büyük bir zevkle mutfak çeyizimi aldı. bu saklama kavanozlarını çok beğendim. Annem bana porselen kapağı bambu olan kavanozlardan almıştı onları da çok severek kullanıyorum. Dilerseniz...
  5. Bu saklama kapları çok şirin

Bu saklama kapları çok şirin

Saklama kabı modelleri Dekoratif saklama kapları Bu hayvan figürlü saklama kaplarını çok beğendim meleklerim. rengarenk mutfak dekorasyonuna şıklık katarlar. İstersek çocuk odasında da kullanabiliriz tabiki. Bu tasarımcılarger gün yeni birşeyler tasarlıyorlar ve hepsi çok hoş oluyor nedense:)

Sayfayı Paylaş