gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

tik tak tok

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

burayı tıklayınız

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    çok teşkkür ederim cnm ben bu oyunu çok seviyordum :D<3

tik tak tok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tik Tak...Tik Tak...

Tik Tak...Tik Tak...

Hiç uzanıp, duvarda çalışmakta olan saati izlediniz mi? Başka hiç bir şey yapmadan, kımıldamadan. Sadece ilerleyen saniye kolunu izlediniz mi? Tik, tik, tik, trak, tik, trak... Tam monoton olmayan ama düzenli bir ses. Bir saniye kısa bir zaman mı? Uzun mu? İki tik arasındaki süre işte. Algıya göre değişir o da. Bazen uzun gibi görünür, saniye kolu zorluyor kendini gibi gelir ilerlemek için....
  2. tik tak tik tak

tik tak tik tak

Kulaklarında yaşamın 'tik tak'ları, akıp giden zamanın içinde ya da kıyısında. En son 'tik' nerede, ne zaman vurur (iyi ki de) bilemezsin. Ya peşinden koşacaksın zamanın, ya içinde olacaksın. İçinde olacaksan ertelemeyeceksin içinde fısıldaşıp duran hiçbir şeyi. Seçim senin… Ertelemeyeceksin sevmeyi, gülmeyi, yazmayı, şarkı söylemeyi... Ertelemeyeceksin gitar çalmayı öğrenmeyi , güneşin...
  3. Gökçe - Tik Tak

Gökçe - Tik Tak

Son zaman aslında Her zaman sen sen Ya diyor ya diyor İyi hazırlanmış bir rol gibi Fiziksel aksiyonlar gösteriyor İstek dışı tavırlarım Sadece senin için önleniyor Ezilrken ölürüm ben Rahatsız etmiyor bu bedenim Kurtulamıyorum bundan Uçuşum vazgeçilmez oluyor Ezilrken ölürüm ben Rahatsız etmiyor bu bedenim Kurtulamıyorum bundan Uçuşum vazgeçilmez oluyor Tik tak yine devrede Tik tak yine...
  4. kızlar toka takın saçınıza renk katın

kızlar toka takın saçınıza renk katın

biz kızlar doğuştan süslü varlıklar :parfüm: öyle degil miyiz bizden önce küçücükken annemiz süslü püslü tokalar takıp takıştırır alıştırır bizi büyüyüncede aa sende amma süslü oldun der asıl süslü kim acaba :laugh::laugh: büyüyüncede o çıtır tokalardan takıp biraz canlılık katabiliriz saçımıza işte o modellerr...
  5. Kesha /Tik tok

Kesha /Tik tok

kesha,kesha dinle ,kesha tik tok,kesha tik tok dinle,kesha tik tok şarkı sözleri Wake up in the morning feeling like P Diddy (Hey, what up girl?) Put my glasses on, Im out the door - Im gonna hit this city (Lets go) Before I leave, brush my teeth with a bottle of Jack Cause when I leave for the night, I aint coming back Im talking - pedicure on our toes, toes Trying on all our clothes,...

Sayfayı Paylaş