gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

tık tık tık

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

tık tık tık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaş-tık

Arkadaş-tık

10. sınıfİngilizce dersinde yanımda bir kız oturuyordu onun için 'benim eniyi arkadaşım' diyordum... ama ben onun ipek gibi saçlarına bakıponun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığımgözle bakmıyordu bunu biliyordum, dersten sonra kalktı ve geçen günsınıfta olmadığı için o günün notlarını istedi ona notları verirkenbana teşekkür etti ve yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş...
  2. tık tık tık kimse yokmu! ben geldim

tık tık tık kimse yokmu! ben geldim

Merhaba arkadaşlar adım öznur,ankarada oturuyorum.sitenizi çok beğendim.aranıza benide alırsanız sevinirim. :D :):):)
  3. tıkla öğren :))

tıkla öğren :))

yatakta hangi canavarsınız tıklayın öğrenin :D Yatakta hangi canavarsınız?
  4. Aşıksan tıkla!!!

Aşıksan tıkla!!!

aşıksan ne yapmalısın Kızlar hediye kontorler kazanmak istermisiniz? 14 Şubat sevgililer gününe özel Avea bomba gibi bir kampanya hazırlamış kampanyada binlerce kontur ve dakika dağıtıyor yapmanız gereken şey sadece tıklamanız nasılmı ?ayrıntılar aşağıda hadi bakalım beleş kontur dakika kazanmak isteyenler tıklasın:D Avea biDünya’ya gir, pırlantalara tıkla , tek taş pırlanta kazan. Sevgililer...
  5. tık tık tık..kimse var mı..?? x)

tık tık tık..kimse var mı..?? x)

meraba... sanırım bende artık burdn sayılırım :) şimdilik bilmediğim çok şey varr . ama sizlerle tanışmak bana büyük bi mutluluk verdi.. vericek.. yardımcı olursanız çok sevinirim ve sizlere yardımcı olabilirsemben yine sevinirim :)

Sayfayı Paylaş