gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

tiki ve yaslı amca :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

yavrum saatin var mı? - yok dede, ne yapıcağn sen saati bu saatten sonra yağğğğ? ahu ahu * - ben senin nerden deden oluyorum velet. saati söyle çabuk. (amca kararlı ya ille bu yavşaktan öğrenicek)
    - ya tamam babalık niye sinirlendin böyle yağğğ. dur dur ipod'umdan bakiyiim bari.
    - hay kahrolasıca şey. bak işte nerden bakıyorsan. babalık-mış.
    - tamam amca ayıp ediyosun bak burası cadde yani karizma kalmadı sayende yane. saat de 5 amca hadi güle güle kendine iyi bak buralarda tımam mı ?? hadi mucuk mucuk öptüm.
    - tövbe estağfurullah tövbeeeeee !?!?

-evladım buradan sarıyere otobüs geçer mi? siz gençler bilirsiniz
    +yaa amjaa napchan o istif sheyleri yahh
    -önkkk*
    +bin taksiye git yaneee

amca yuvarlak çerçeveli şirin gözlüklerinin ardından gözlerini dumurca büyütür ardından eski ama şık pardesüsünü düzelterek bastonunun yardımıyla arkasına döner ve bir ilerideki durağa yürümek suretiyle harekete geçer

Son düzenleme: 19 Şubat 2009
tiki ve yaslı amca :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cocuklukta ve Ergenlikte görülen tikler...

Cocuklukta ve Ergenlikte görülen tikler...

ergenlikte burun ergenlikte tik tikler Çocuğunda başlayan göz kırpma, burun çekme, boğazını temizleme gibi garip hareket ve ses çıkarmalar anne babaların kaygı duydukları durumlardan biridir. Yineleyici istem dışı, amaca yönelik olmayan, ancak baskılanabilen hareketler olarak tanımlayabileceğimiz bu durumları tik olarak adlandırıyoruz. Tikler sıklıkla çocuk ve ergenlerde görülmekte ve bu...
  2. tikler

tikler

Bu durum istemsiz, belirli bir tarzda,hızlı ve tekrarlayıcı hareket ya da ses çıkarma durumudur. Süresi genellikle 1 saniyeyi geçmemektedir. Bu duruma direnç gösterilemez gibi hissedilir. Tik davranışının vücutta görülen yeri ( kaş, göz, omuzda oluşması gibi) , sıklığı ve zorlayıcılığı, çeşitli zamanlarda değişebildiği gibi, topluluk içinde olma ya da tek başına bulunmaya göre...
  3. tik tik  gelebilirmiyim

tik tik gelebilirmiyim

:ar4fd:merhaba arkadaslar ben göknur ,31 yasindayim ,evliyim ve iki cocuk annesiyim, sizlere almanyadan yaziyorum.Bu siteyi yorgan örtüsü modelleri ararken buldum:dp47:siteninde adi melekler mekani olduguna göre ,bende bir melek oldugum icin üye olmamak olmaz dedim ,ve simdi burdayim .Umarim güzel paylasimlarda bulunuruz .
  4. Tik Tak...Tik Tak...

Tik Tak...Tik Tak...

Hiç uzanıp, duvarda çalışmakta olan saati izlediniz mi? Başka hiç bir şey yapmadan, kımıldamadan. Sadece ilerleyen saniye kolunu izlediniz mi? Tik, tik, tik, trak, tik, trak... Tam monoton olmayan ama düzenli bir ses. Bir saniye kısa bir zaman mı? Uzun mu? İki tik arasındaki süre işte. Algıya göre değişir o da. Bazen uzun gibi görünür, saniye kolu zorluyor kendini gibi gelir ilerlemek için....
  5. Kahve ve alkol gözde tik yapıyor

Kahve ve alkol gözde tik yapıyor

kahvenin zararları, alkolun zararları, alkolun zararları nelerdir, tik nedenleri, tik neden olur Doç. Dr. Ümit Beden göz tikleri hakkında bilgi verdi… Masum sandığınız tikler zamanla göz kapağı kasılmalarına neden olabilir Göz ve göz çevresindeki tikler bazı önemli hastalıkların belirtisi olabilir. Daha çok çocukluk yaşlarında görülen göz tikleri genellikle masumdurlar. Bununla...

Sayfayı Paylaş