gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Tikiler cehenneme giderse...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

ortam yanıyo dostum kop gel bekliyorum bye. - converse'lerim erimeye basladi.
    - sende timberland'lerini giyseydin!!!

ay tırnaam yandııa

zibani bey şimdia bir ben bu kıyafetinizi hiç beğenmedim, bi daha bu ortama biran önca bi kılıma istiyoruum ona göra!

pazardan mı bulmuş o kazanıa?!

ayyy berktuğrulcannnnn çok tearladiiiimmm kilma yok mu burdea...

abi ortam kızıl farklı bi dünya tavsiye ederim yani.

ambiyans süpeaar,inanılmaz yağni,böle ateşler filağn,sonuçta etkileyici bi yer,bayıldım,cidden çok manyak filan güzel olmuş,ne kadar takılcam ben buraya?

+hii kısssım ortama baak...
    -akalım felan yane..
    +inanmıyoruaaaam; sıcak felan yaaa..
    -kal geldi vacinsu, şuna baaak..
    +o o oha oldum, hatta çüş olduaam..
    -inanmıoraaam..pardon, siz kimsiiiin?
    /zebaniyim yavrum ben..
    -heeeaa..o nedir?
    /yakacam hepinizi..
    +nassı yanee?hea anladıaam, kıyafet partisi felan, dimeee??
    /he yavrum he..geç şöyle bakim..
    -bi dakka yeaa..noluaaa?vacinsuaa, nereye kısssım?bensiz eller havaya heaa..aşgolsuuaaan

Tikiler cehenneme giderse... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gidersen

Gidersen

Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Canıma yapışmışken bu deli hasretin Ben sensiz, sevgisiz söyle yar nasıl edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Üzersem, birgün kıyarsam Verdiğim sözden cayarsam Alsın bu canı Allahım, razıyım Aşkı sensiz yaşayamam, taşıyamam bu canı Son darbe...
  2. Türkler cehenneme giderse?

Türkler cehenneme giderse?

- yere tükürme alışkanlıkları sayesinde cehennemin ateşini söndürebilirler... - zebanilere rüşvet verip cennete girmeye çalışabilirler... - arazi mafyası bir türk mevta, bütün cehennemi gasp edip 'burayı boşaltın' diye ahaliye zulüm edebilir. olmadı zor koşup her tarafı ateşe verebilir. - abi burası çok fena sıcak oldu, bi vantilatör alalım diyebilirler. - cehenneme gitmekten...
  3. Cehennem

Cehennem

Cehennem görmek sıkıntı ve zarurete, fısk ve günaha, küüfr ve gaflete, şer ve fesada, güven ve emniyet içinde olmamaya; Cehennemde yandığını görmek, ateşte olmayı gerektirecek söz ve fiillere, Cehennemin kapısından geri dönmek, büyük bir günahtan son andda dönmeye, Cehennem kapısını kapalı görmek, üzerinde ilahi rahmet ve mağfiretin haala devam ettiğine; Cehennem görmek dünyanın mansıp ve...
  4. gidersen

gidersen

Bu can bu hayat düser gözümden Ben sana deli divane asigim bu deli hasretin Ben sensiz sevgisiz söyle yar nasil edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düser gözümden Üzersem birgün kiyarsam Verdigim sözden cayarsam Alsin bu cani Allahim raziyim Askim sensiz yasayamam tasiyamam bu cani
  5. Gidersem...

Gidersem...

Kimse kimseden gitmesin inşallah... Ay mı süpürür yosunları Gözlerimden Yoksa Sen mi bu kadar anlamlıydın geçmişimden. Biliyorum gelecek yok. Şimdiki zamana dair söylenecekler de. Sen En zorlu susuşlarım gibi Mânâlısın oysa. Konuşsam aşk ölür Sussam biz. Gidersem …..

Sayfayı Paylaş