gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
  2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: tikky atasözleri
    :haha::haha: emeğne sağlık canım:)

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: tikky atasözleri

sagol canım benimmmm

tikky atasözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atasözleri

atasözleri

İnanç, göremediklerine inanmaktır. Bu inancın ödülü ise, inandıklarını görmektir. Eti tadan çoban köpeğinden hayır gelmez. Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı. Cesaret zafere...
  2. Tikky Yarışmada

Tikky Yarışmada

+evet ... isimLi yarışmamıza hoşgeLdiniz ismniz nedir? -ismeam burju ama arkıLaer araLarında pötürcükq dioLearrrr +yarışmaya nerden katıLıyosunuz? -yaeaa nerden katıLcam gerizeKaLı nişandataşında tabeeeee +aiLenizden kimLerLe geLdiniz peki -neaa aiLesiii yehaaa bis bütün team geLdiq böLeeeaa (arkadan 5-6 kişinin aLkış ve çığLıkLar attı duyuLur) ve yarışma başLadı... +istiklal...
  3. TikkyLer Cennemde

TikkyLer Cennemde

Tikkyler cehenneme düşerse -ortam yanıyo dostum kop gel bekliyorum bye - converse'lerim erimeye basladi. +sende timberland'lerini giyseydin!!! -ay tırnaam yandııa -zibani bey şimdia bir ben bu kıyafetinizi hiç beğenmedim, bi daa bu ortama biran önca bi kılıma istiyoruum ona göra! -pazardan mı bulmuş o kazanıa?! -ayyy berktuğrulcannnnn çok tearladiiiimmm kilma yok mu burdea......
  4. Tikky ler cehennemlik olursa..

Tikky ler cehennemlik olursa..

ortam yanıyo dostum kop gel bekliyorum bye. - converse'lerim erimeye basladi. - sende timberland'lerini giyseydin!!! ay tırnaam yandııa zibani bey şimdia bir ben bu kıyafetinizi hiç beğenmedim, bi daa bu ortama biran önca bi kılıma istiyoruum ona göra! pazardan mı bulmuş o kazanıa?! ayyy berktuğrulcannnnn çok tearladiiiimmm kilma yok mu burdea... abi ortam kızıl farklı bi dünya tavsiye...
  5. Afrika atasözü

Afrika atasözü

Ülkelerin kendine göre özel atasözleri vardır sizlere hoşuma giden Afrika atasözünü paylaşmak istiyorum bakın Afrika atasözüne kısa ama öz bir şekilde öyle çok anlatılmış ki... SULAR YÜKSELİNCE BALIKLAR KARINCALARI YER SULAR ÇEKİLİNCE KARINCALAR BALIKLARI YER KİMSE BUGÜNKÜ GÜCÜNE VE ÜSTÜNLÜĞÜNE GÜVENMEMELİDİR!!! KİMİN KİMİ YİYECEĞİNE SUYUN AKIŞI KARAR VERİR...

Sayfayı Paylaş