tikla ikizini görme sansi yakala

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

1. nisan

nisan Yeni Üye

ikizimi bulmak istiyorum yüz ikizini bul ikizimi bul ikizini bulma :yo::dp47:

yüzünün özelliklerini yazıyosun size benzer bi yüz oluşuyo ,bakalim sonuc ne olacakk,gülmeyin olurmu

http://cavell.sitemynet.com/mizah/onlinefoto/foto1.htm

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: tikla ikizini görme sansi yakala
    yemezler canım görmüşdüm daha önce emeğine sağlık guzeldi:)

3. nisan

nisan Yeni Üye

saka olsun itsedikk,bide gulmek amaciylaa,,ama inandinn

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

espirikkk yapdık nısancım ,daha once gormuşdum kız o yuzden yemezler dedım.ama tekrar denedım.tekrar emeğine sağlık canım.

5. nisan

nisan Yeni Üye

tamam karamelim bnde saka yaptimm,,kiyi bakk,öpüldun canim arkadasim benm

6. Ce: tikla ikizini görme sansi yakala

ya korkutucu bıseyse aglarım ama

7. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye

acaip güzelmişim cnm çok begendim allahtan erkek arkadaşım onu görmemiş yoksa beni bırakır giderdi:) hahaha

8. $ul€

$ul€ Yeni Üye

zuhahaha bu ne yaaa:D

9. tuqqce

tuqqce Daimi Üye

10. aclya

aclya Yeni Üye

süpermişşşş

11. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye

aman allahımmmmmmm bu kadar da bnzemezki yani:)

12. zivar

zivar Forum Okuru

ikizimi bulmak istiyorum

13. burde

burde Yeni Üye

felsefe belli gül güldür:)

14. tikladim bise goremedim ginede emegine saglik

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ikizimi bul

kücuk yuzlu hafıf uzun suratlı kucuk burunlu kucuk agızlı

tikla ikizini görme sansi yakala konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tarzını yakala ceketini şeç

ceketler ,treçkotlar, sweatşhirtler ön planda neden? çünkü üşüyoruz birazcık:) sonbaharın gelmesiyle çıkarttık üst kıyafetlerimizi dolaptan yada yenilerini aldık almayanlara tavsiye ister ev hanımı ister iş,isterseniz ögrenci her tarza göre ceketler bulmaya çalıştım buyrun bakalım............
  2. ikizini öldürdü

Eskişehir’de İ.A.U.’nun (8), polis memuru babasının tabancasıyla oynaması, ikiz kardeşi Cemil Arda U.’nun hayatına mal oldu. Olay dün saat 11.00 sıralarında Ertuğrul Gazi Mahallesi’ndeki Emniyet ;Müdürlüğü Polis Lojmanları’nda meydana geldi. Mualla Zeyrek İlköğretim Okulu öğrencisi İ.A.U., öğretmen anneleri okuldayken, gece nöbetinden dönen Emniyet Müdürlüğü Özel Harekât Şubesi’nde polis...
  3. Carpe Diem… Günü yakala…

carpe diem, gunu yakala, ani yasa, yasam, mutluluk konularini incelemektesiniz Merhaba Melekler, Ömür bakiyemizden çaldığımız her dakika, hayatı yakalamak adına büyük bir adım olsa gerek. Öyle ki yapılacak işler bu kadar çokken, tanınacak insanlar, söylenecek sözler, aşılması gereken engeller mevcutken; her anı dolu dolu yaşamak en doğrusu. En son ne zaman bir yarayı sardınız? Ne zaman...
  4. Ata Demirer İkizini Buldu

ata demirer, ikizi kim, urfalı şahap, resimleri, haberleri hakkında detaylı bilgiler burada İnsanlar çift yaratılır sözü gerçek çıktı melekler...Ünlü komedyen Ata Demirer'de kendisine ikizi kadar benzeyen Urfalı Şahap'ı görünce sizde bu söze hak vereceksiniz... Ata Demirer ile Urfalı türkücü Şahap Akagün’ün benzerliği, görenleri şaşkına çeviriyor. SOSYAL paylaşım sitesi Twitter’ı en...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ikizimi bulmak istiyorum

,
  2. yüz ikizini bul

,
  3. ikizimi bul

,
  4. yüz ikizimi bulmak istiyorum