gebe
  1. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0

Tilaks Çayı

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında tavuk_kavurma tarafından paylaşıldı.

tilaks tilaks karışık bitki çayı faydaları karışık bitki çayı tilax çay Merhaba hanımlar.. Geçen arkadaşımla bir sohbetimizde bu çayı konuştuk Kendisi 1 haftadır kullanıyor ve etkisinden gayet memnun.
    Metobolizmayı hızlandırıcı bir etkisi varmış ve gerçekten etki ediyormuş sadece bağırsakları çalıştırmakla kalmıyor bağırsakdaki oluşan gazı da gideriyor.. Biliyorsunuz ki diyet zamanında metobolizmanında çalışıyor olması önemli bir faktördür. Aslında sadece diyet yapanlar değil kabızlık sorunu çekenlerde rahatlıkla kullanabilir. Özellikle adet döneminde karında bir basınç oluşur bunun nedeni bağırsaklardaki gazdan meydana gelmektedir bunada iyi geliceğini düşünüyorum en kısa sürede bir aktara gidip bende alıp kullanmaya başlayacağım :çitos:

İçerisinde birden çok bitki bulunmaktadır.

•Sinameki Yaprağı, Anason Meyvası, Kişniş, Rezene, Meyan Kökü
    •Cassia Acutifolia, Pimpinella Anisum, Coriandrum Sativum, Foeniculum Vulgare, Glycyrrhiza Glabra
    •Senna leaf,Aniseed fruit, Coriander, Fennel, Licorice

Kullanış amacı

Kabızlığı giderir, bağırsak gazlarını önler. Tilaks çayı en muannit kabızlıkları dahi giderir. Mideyi hazmettirici, bağırsakları yumuşatıcı etki yapar.

Günde 1 veya 2 poşet içilmesi tavsiye edilir.

Dikkat edilecek hususlar
    -Mide ve duadenum ülserleri, kolit ve ileus şüphesi hallerinde
    kullanılmamalıdır.
    -Hamilelerde ve 9 yaşın altındaki çocuklarda kullanılmamalıdır.

Hadi bakalım hanımlar kullananlar varsa yorumlarını da bekliyorum :kedi:

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bu çay ismine ilk defa rast geliyorum. AKtarlarda varmıdır ki ? Nereden bulunuyor bunlar tavık ?

3. tavuk_kavurma

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    aktarlarda satılıyor admin.. Bende ilk defa duydum ama çok etkiliymiş.. Kullanan arkadaşım iş yoğunluğundan henüz yanımıza gelemedi üye olup :) Geldiği zaman etkilerini anlatır kendiside..

Tisan kurumunun üretimi bir karışık bitki çayı.. Tisan Türkiye'nin ilk bitki çayı markası bu konuda arkadaşlar güvenebilirler hatta almadan önce aktarda ki bilgili kişilere de danışabilirler.

4. yawru_kuş

yawru_kuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet evettt o çayı kullanan kişi geldi :dp8: :D
    artık aranızda :D varsa sorularınız cevaplayabilirim. evet SadmiN aktarda satılıyor.ohyandan

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Yavru Kuş Selamlar, nasıl peki memnumn musun ?

6. tavuk_kavurma

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    ohoo bu yoğunlukta kuşumuz anca hafta sonuna dönücek gibi :D benimle bile ilgilenemediğine göre :D

7. yawru_kuş

yawru_kuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kıslarr geldimm anca :D evet memnunum gayet etkili. içiyorsunuz 1 bardak bu sallama çayı, 5-6 saat sonra etkisini gösteriyor :D :muz:

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hmmm bende alıyım bari tesekkurler :D

9. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ya herşeye ii de zayıflatıomu kesin onu bir anlasam açıklayan oolsa sevinirim :S

10. malatyalı kız

malatyalı kız Forum Okuru

ben bugun başlıyorum içmeye

benim bir arkadaşım var o kullanıyor çok memnun 1 ayda tam 10 kilo verdiğini söylüyor bende deniycem inşallah bende memnun kalırım:)

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben kullanıyorum ve çok etkili.tavsiye ediyorum arkadaşlar..

12. 2 hafta oldu içmeme

2 hafta oldu içmeme Forum Okuru

bende iyi aldım 2 hafta oldu 1 kilo verebildim... süper bitki çayı herkez hemen alıp içsinle fiyatı da 5 tl çok ta ucuz ... tavsiye ederim :)

13. selda öz

selda öz Forum Okuru

ewet gerçekten faydalı bende bilmyodum ama lokman hekimdeki amca tavsiye etti kabızlıkta faydasını gördüm arkadaşlar

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bende kullanıyorum hazımsızlık sorunlarını gerçekten gideriyor. Şuan rezim ve spora başlayalı 12 gün oldu 6 kilo verdim

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bende Tilaks çayını kullanıyorum diyet ve sporla 1 ay oldu 7 kilo verdim

Tilaks Çayı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çanta

Çanta

Para çantası geçim ve dirliğe, Boş para çantası üzüntüden kurtulmaya, Valiz türü çanta yolculuğa, bir yere gönderilecek elçiye ve rızka delalet eder.Rüyada bir çanta torba veya poşet görmek işlerinizde başarıya işarettir. Eğer bunlar yırtık veya delikse düşünmeden para yatıracağınız bir iş size para kaybettirecektir . Rüyada bir çanta veya torba görmek işlerinizde başarılı olacağınızı haber...
  2. Çadır

Çadır

Tüccar için yolculuğa, ehil olan için yöneticiliğe, bekar için evlenmeye, diğer kimseler için mal ve dünyalığa, Yeni çadır sevinç, yırtık ve eskimiş çadır üzüntü, Çadırda oturmak mülk ve saltanata, Çadır kurmak ev edinmeye, Çadırı söküp götürmek taşınmayya yahut görevden alınmaya, Yeşillik bir alanda görülen çadırlar şehid kabirlerine, Kıl ve keçeden yapılmış çadır halis kulluğa ve bunun...
  3. yine çanta hep çanta

yine çanta hep çanta

KIŞIN HÜZNÜ ÇÖKTÜ BİRDEN İÇİMİZE. MODAYA VE RENKLERE DE YANSIYOR TABİİ ..ÇANTA TUTKUMUZ BU DEĞİSEN RENKLERLE BİR YENİSİNİ ALMAK İÇİN DAA DA ARTIYOR :) İŞTE YEPYENİ ÇANTALAR
  4. Asena - Çatır Çatır (2011)

Asena - Çatır Çatır (2011)

asena son hali asenanın son hali Oryantallikten şarkıcılığı transfer olan Asena Çatır Çatır adını verdiği bir albüm piyasaya çıkardı... Sarı ve kısa saçlarıyla kendine yeni imaj veren Asena'nın albüm tanıtımı :tik: Eyvallah Söz & Müzik: Zehra Belevi Nafile Söz & Müzik: Zehra Belevi & Asena Arada Kaldım Söz & Müzik: Zehra Belevi Ne Bir Ses Ne Bir Sis Söz & Müzik:...

Sayfayı Paylaş