gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tilavet Secdesinin Kazası Olur mu biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba hepinize hayırlı ramazanlar diliyor ve sizlere bir konuda bir soru soruyorum acaba Tilavet Secdesinin Kazası Olur mu bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tilavet Secdesinin Kazası

Tilâvet Secdesinin Kazası Yapılırmı

Secde ayeti okunur okunmaz hemen tilavet secdesi yapılması gerekmez.Bu secde daha sonra da yapılabilir.Yine eda olur kaza olmaz. Fakat zaruret olmadıkça te'hırı, tenzihen mekruhtur

Secde ayeti okununca hemen secde etmek mumkun olmadığı takdirde, okuyan ve dinleyenlerin

Semi`na ve eta`na gufraneke rabbena ve ileyke`l-masir demeleri mustehabdır.

Tilavet Secdesinin Kazası Olur mu biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biliyor muydunuz ?

Biliyor muydunuz ?

İnanın içlerinde o kadar çok ilginç şey var ki:SBazılarını biliyordum ama bazıları beni hayrete düşürdü:)Bence herkesin bilmesin gereken herşeye burda.Buyrunuzz:):):) BİLİYOR MUYDUNUZ ? -Fareler Kusamaz. -Zürafalar yüzemez. -Yılanlar duyamaz. -Karıncalar uyuyamaz. -Kirpiler suda batmaz. -Kutup ayıları solaktır. -Sineklerin 5 tane gözü vardır. -Zürafanın ses telleri yoktur. -Yunuslar bir...
  2. polis olurken almam gereken eğitimleri biliyor musunuz

polis olurken almam gereken eğitimleri biliyor musunuz

Kızlar polis olmak istiyorum ama alınan yada alınacak eğitimler beni korkutuyor açıkçası. Bu polis olacağım zaman hangi eğitimleri alıyorum. bunu bilenler paylaşırsa sevinirim.
  3. Geçmiş namazların kazası olur mu ?

Geçmiş namazların kazası olur mu ?

Geçmiş namazların kazası olur mu olursa nasıl kılınır nasıl niyet edilir arkadaşlarım yardım lütfen.
  4. Cuma namazının kazası olur mu

Cuma namazının kazası olur mu

Arkadaşlarım iki haftadır cuma namazını kaçırıyorum. Sorum şu acaba cuma namazlarının kazası olur mu kılınabilir mi konu hakkında bilgisi olan yazarsa sevinirim. Allah rağzı olsun iyi geceler herkeşe
  5. Orucun Kazası Nasıl Tutulur biliyor musunuz

Orucun Kazası Nasıl Tutulur biliyor musunuz

Biz kadınlar regl günlerinde oruç tutamıyoruz ve ayrıca her hangi bir sebepten ötürü oruç tutmadığımız günlerin kazasını nasıl yaparız yani Orucun Kazası Nasıl Tutulur ?

Sayfayı Paylaş