gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Time Life Classic Soft Rock: Into the Night

Konu, 'Yabancı Albüm Tanıtımları' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Disc: 1 1. Into the Night - Benny Mardones 2. It's a Heartache - Bonnie Tyler 3. Drift Away - Dobie Gray 4. Maggie May - Rod Stewart 5. Your Song - Elton John 6. How Long - Ace 7. More Love - Kim Carnes 8. I'm Not in Love - 10cc 9. I Just Wanna Stop - Gino Vanelli, Gino Vannelli 10. Babe - Styx 11. Show Me the Way - Peter Frampton 12. Fooled Around and Fell in Love - Elvin Bishop 13. Lonesome Loser - Little River Band 14. While You See a Chance - Steve Winwood 15. Let's Make a Night to Remember - Bryan Adams Disc: 2 1. Daniel - Elton John 2. I Need You - America 3. Wild World - Cat Stevens 4. Escape (The Piña Colada Song) - Rupert Holmes 5. I'd Really Love to See You Tonight - John Ford Coley, England Dan & John Ford Coley 6. On and On - Stephen Bishop 7. Tempted - Squeeze 8. Things We Do for Love - 10cc 9. Best of Times - Styx 10. Cry - Godley & Creme 11. Your Wildest Dreams - The Moody Blues 12. Higher Love - Steve Winwood 13. I'd Do Anything for Love (But I Won't Do That) - Meat Loaf 14. Please Forgive Me - Bryan Adams 15. More Than Words - Extreme

Time Life Classic Soft Rock: Into the Night konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. We Are The Night

We Are The Night

Sanatçı : Chemical Brothers Albüm Adı : We Are The Night Müzik Şirketi : EMI / Kent Tom Rowlands ve Ed Simons Manchester�da tanışıp 1992 yılında buradaki küçük bir barda DJ�liğe başladıklarında The Chemical Brothers efsanesinin temellerini attıklarını muhtemelen...
  2. We Own the Night (2007) - Gecenin İki Yüzü

We Own the Night (2007) - Gecenin İki Yüzü

We Own the Night Konusu Kasım 1988, New York: Yeni bir uyuşturucu türü tüm şehre yayılmış ve bugüne kadar görülmemiş vahşette bir suç dalgasına neden olur. Yeni yasalar doğrultusunda, yeterince adam ve silah kullanamayan polis, ayda iki elemanını kaybeder duruma gelir. Hem suçluları hem suçsuzları yutan acımasız bir savaş başlamıştır. Bobby Green (Joaquin Phoenix) çapraz ateş...
  3. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Vak The Rock

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Vak The Rock

Sınıfımı geçince Bir gitar aldım kendime Annem kızdı bana Babam darıldı Derslerimi aksattım diye Öğretmenim çok çok kızdı Sabah akşam durmadan Çaldım, çaldım söyledim vak vak vak vak the rock, vak vak vak vak the rock! Komşular şikayet etti Ben hala devam ettim Avaz avaz bağırdım vak, vak, vak diye! Avaz avaz bağırdım vak, vak, vak diye! vak the rock, vak vak the rock! vak the rock, vak...
  4. N.O.R.E. - The Life Of A... (Gangsta)

N.O.R.E. - The Life Of A... (Gangsta)

"The Life of a... (Gangsta)" (feat. Capone, Chinky) They'll be a man One to lead his people into victory One who goes through time One who seen pain The one who see's the glory That man is I, Capone The leader, follow me They wanna beat me like Rodney See me like Pac Have me like O.J. doing 100 in the drop Railroad me like the Hurricane but I won't s**** let's go...
  5. MFÖ - Vak the Rock (2011)

MFÖ - Vak the Rock (2011)

MFÖ - Vak the Rock, albümü, 2011 şarkıları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. MFÖ sevdiğim bir gruptur melekler şarkılarını keyifle dinlerim. İşte size 2011 albümleri :) Sanatçi: M.F.Ö Albüm Adi: Vak the Rock Türü: Rock Yayin Tarihi: 2011 Kalitesi: 128 kbps Dosya Boyutu: 33.04 MB Albümdeki Eserler 1- Vak The Rock 2- Hep Aynı 3- Bir Ordayım...

Sayfayı Paylaş