gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Timsahmı köpekmi siz karar verin

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Paleontolojistler, fosilin 80-85 milyon yıl önceki döneme ait olduğunu, uzunluğunun 1.5-1.7 metre, ağırlığının 40 kilo olduğunu belirtti. Uzmanlar, Palo Alto Bölgesi’nde bulunan fosilin günümüzde yaşayan timsahlarla ataları arasındaki kaybolan bağlantıyı vereceğini düşünüyor. Uzman Felipe de Vasconcellos, ilk timsahların Güney Amerika ile Afrika’nın tek kıta halindeki dönemde yaşadığını belirtti.

2. halee

halee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Timsahmı köpekmi siz karar verin
    bence timsaah

Timsahmı köpekmi siz karar verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hepsi sizler için kararı sen ver kap avatarını

hepsi sizler için kararı sen ver kap avatarını

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ben  çok BEĞENDİM  buyurun sizde karar verin

ben çok BEĞENDİM buyurun sizde karar verin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Nilüfer - Karar Verdim

Nilüfer - Karar Verdim

Karar verdim unutmaya Karar verdim ayrılmaya Çekip gitsem buradan Gitsem çok uzaklara Çocuk gibi mutlu olsam Karar verdim unutmaya seni Karar verdim ayrılmaya Daha önce hiç kimse Hayatımda hiç kimse Senin kadar incitmedi böyle Bir dargın bir barışık Aklım hep karmakarışık Yeter yeter üzme beni Acılarımı birer yakıp gideceğim Yine tam aşkın ortasından dalıp geçeceğim Geceleri günleri...
  4. kamyon ya da ev siz karar verin:)

kamyon ya da ev siz karar verin:)

5. kitaplığınızın şekline siz karar verin

kitaplığınızın şekline siz karar verin

kitaplık modelleri Tasarım kitaplıklar Eğer kitaplık ihtiyacınız varsa ve değişiklik hoşunuza gidiyorsa bu sade görünen kitaplık modeli size göre olabilir meleklerim. Çünkü bu dekoratif kitaplık modelinin her bir rafı çekiliyor ve siz istediğiniz görünümde bir kitaplığa sahip oluyorsunuz. Kitap kurtları bu modeli çok beğenecek.

Sayfayı Paylaş