gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Tinerciler kalbinden bıçakladı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Tinerciler kalbinden bıçakladı

İZMİT’in merkezinde önceki gece madde bağımlısı 3 kişi, önünü kesip para istedikleri lastik işçisi 26 yaşındaki Mustafa Atılgan'ı, para vermeyince kalbinden bıçaklayarak öldürdü.
    Evine gelen misafirleri önceki gece D-100 kenarından otobüse bindiren ve evine dönmek üzere Yeni Cuma Camii’nin yanındaki yoldan geçen Mustafa Atılgan’ın önü 3 kişi tarafından kesildi. Madde bağımlısı oldukları belirtilen kişiler iddiaya göre Atılgan'dan para istedi. Mustafa Atılgan'ın para vermeyi reddetmesi üzerine bıçak çeken zanlılar Atılgan'vurmaya başladı. İzmit’teki Pirelli Lastik Fabrikası’nda çalıştığı anlaşılan evli ve bir çocuk babası Mustafa Atılgan, biri kalbine isabet eden bıçak darbeleriyle olay yerinde can verirken, saldırganlar üzerindeki cep telefonu ile içinde bir miktar para, kredi kartı ve kimliklerinin bulunduğu cüzdanı alıp hızla uzaklaştı.
    Olayı uzaktan gören bazı vatandaşlar, lastik işçisini bıçaklayanların zaman zaman bu bölgede görülen madde bağımlısı kişiler olduğunu söyledi.
    Polis katillerin yakalanması için araştırmalarını sürdürüyor

milliyet

Tinerciler kalbinden bıçakladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp

Kalp

Ne Bilmeli ? Kalbiniz , kas yapıdır. Bir yumruğunuz büyüklüğünde ve yaklaşık 400 gram ağırlığındadır. Kalbiniz; Akciğerlerinize ve vücudunuzun diğer bütün bölümlerine kan pompalar. Kalbiniz, üç tabakadan oluşmuştur. En kalın tabaka myokard adını alır. Myocardın yüzeyini saran tabaka perikarddır. Myokardın iç kısmında yer alan ince tabaka endokarddır. Normal bir kalp dört odacıktan oluşur. Bir...
  2. Anne beni bıçakladılar hastaneye gel

Anne beni bıçakladılar hastaneye gel

Eskişehir Kuzey Kıbrıs Dostluk Parkı’nda önceki akşam, bir grup arkadaşıyla sohbet eden lise son sınıf öğrencisi Osman U. (18) ile aynı lisenin 3’üncü sınıfında okuyan B.G. (17) arasında tartışma çıktı. Tartışmanın ardından B.G., Osman U’yu kasığından ve göğsünden 6 kez bıçaklayıp kaçtı. Ağır yaralanan Osman U. ambulanstan indirilirken cep telefonuyla annesini arayarak "Anne beni...
  3. Kayserili ünlü mimarı kalbinden bıçakladılar

Kayserili ünlü mimarı kalbinden bıçakladılar

Kayseri’nin tanınmış mimarı Turan Elmaağaçlı (58), önceki gece projesini yaptığı ve hayata geçirdiği Fuar Kültürpark’ta kendisine ait 3 işletmeye gitti. Burada 26 yaşındaki E.D. ile tartışan Elmaağaçlı, kalbinden bıçaklandı. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne kaldırılan Elmaağaçlı, müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Polisler tarafından yakalanan E.D., Elmaağaçlı’yı kendisine hakaret ettiği...
  4. Seviyorum Dedikçe Bıçakladı..!

Seviyorum Dedikçe Bıçakladı..!

Kıskanç sevgili, genç kadını tam 17 kez bıçaklayarak öldürdü. Telefonlarına yanıt vermediği için evine gittiği sevgilisini, daha önce kendisinin tanıştırdığı erkek arkadaşıyla gören gözü dönmüş áşık, kıskançlık krizine girip genç kadını 17 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Bursa'nın Yıldırım İlçesi’nde meydana gelen olayda önceki akşam pazarcılık yapan Mehmet Erginoğlu (30), sevgilisi...
  5. Kalbim

Kalbim

Ben insanı kalbime misafir edebilirim.cünkü kalbimimden eminim.kalbime misafir edeceğim insanı rahatsız edebilecek tüm tuzaklardan temizledim kalbimi... ama...kimsenin kalbine girmek istemiyorum; cünkü bilmiyorum nelerle karşılaşacağım.hangi tuzaklar bekliyor beni,bilmiyorum ve bilmiyorum,o bunlardan haberdar mı ? onun için ey dostum !insanları pencerelerden seyret. içlerine girme. cesaretin...

Sayfayı Paylaş