gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tıp Bayramı 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tıp Bayramı 2012 ne zaman Selam millet 2012 yılında ki tıp bayramı ne zaman acaba bu konuda bilgisi olanları bekliyorum

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tıp Bayramı 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tıp Bayramı

Tıp Bayramı

"Tıbhane-i Amire ve Cerrahhane-i Amire” adlı tıp okulunun açılış tarihi olan 14 Mart 1827, ülkemizde modern tıp eğitiminin başlangıcı olarak kabul ediliyor. 14 Mart 2005 — Tıp Bayramı, ilk kez, 1. Dünya savaşı sonunda, İstanbul’un işgal edildiği günlerde, yabancı işgal kuvvetlerine karşı tıp öğrencilerinin bir tepkisi olarak 1919 yılında kutlandı. Günümüze kadar gelen bu 14 Mart...
  2. tıp bayramı

tıp bayramı

Bugün 14 mart tıp bayramı tüm doktorlarımızın bayramı kutlu olsun.:horn:
  3. 2012 Tıp Bayramı Ne Zaman?

2012 Tıp Bayramı Ne Zaman?

2012 Tıp Bayramı ne zaman 2012 Tıp Bayramı 2012 Hastalıklarımızda koşup, canımızı ellerine teslim ettiğimiz doktorlarımızın da bir bayramı var melekler :) Tıp Bayramı. :) Tıp Bayramı her yıl 14 Mart tarihinde kutlanır. Türkiye'de tıp alanından çalışanların hizmet sorunlarının tartışıldığı, bilime katkılarının ödüllendirildiği bir anma ve kutlama günüdür. 1976'dan beri sadece 14 Mart günü...
  4. Tıp Bayramı Hakkında Yazı

Tıp Bayramı Hakkında Yazı

Tıp Bayramı Hakkında Yazı arıyorum ben lütfen yardım edin.
  5. Tıp Bayramı hakkında bilgiler

Tıp Bayramı hakkında bilgiler

tıp bayramı hakkında tıp bayramı bilgileri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Tıp Bayramına yer veriyoruz ve Tıp Bayramı hakkında bilgiler aktarıyoruz sizlere. Tıp Bayramı, her Mart ayının 14'ünde kutlanan, Türkiye'de tıp alanından çalışanların hizmet sorunlarının tartışıldığı, bilime katkılarının ödüllendirildiği bir anma ve kutlama günüdür. Ülkemizde batılı anlamda ilk tıp okulu...

Sayfayı Paylaş