gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

tipi tip sakızı

Konu, 'Nostaljik Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tipitip sakız tipitip sakızı tipi tip sakiz tipi tip sakız sakızları Tipitip, Kent Gıda Sanayi adlı şirketin 1974 yılından itibaren ürettiği “karikatürlü” bazuka sakız markası ve bu sakızın paketlerinden çıkan karikatürlerin uzun burunlu, büyük gözlüklü, papyonlu, yuvarlak şapkalı çizgi-kahramanı.karikatür kahramanının yaratıcısı Bülent Arabacıoğlu’dur. Karikatürler çok sevilince çizgi filmi de yapılmıştır. İlk Tipitip çizgi filmlerini Şener Şen seslendirmiştir. Maceralarında Tipitip sevimli, neşeli fakat her işi eline yüzüne bulaştıran beceriksiz bir aile çocuğu olarak canlandırılır. Tipitip karakterinin görünümü zamanla değişmiş, papyon yerine kravat takmaya başlamıştır. Tipitip maceralarının yeni kahramanları karısı Tipitoş, kızı Tipicik ve köpekleri Tipitop’tur.

ben sürekli alırdım çiğnerdim çok sevdiğim şekerli sakızdı:)
    kaynak:frmtr.com

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: tipi tip sakızı
    aynen ablam bende çok severdimmmmmm

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: tipi tip sakızı

bende çok sevedim tipitipi :)

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

tipitipin maceraları

bende çok sevdim resimlerin yapıyorum

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ben hatırlamıorm ama ya:S

6. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    evet yaa eskilere götürdün bizi saol

7. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ah o zamnlar ne güzeldi yaa

8. sinemis13

sinemis13 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çocukluğumun tek eğlencesiydi :)

tipi tip sakızı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tipi

Tipi

Yazın görülürse sıkıntıdır. Kışın görülürse hayattaki olumlu değişikliklerdir
  2. Cilt Tipleri

Cilt Tipleri

CiLt bakımı rutininiz için ürün seçmeden önce, ne tip bir ciLde sahip oLduğunuzu biLmeniz gerekmektedir..Eğer ciLdinize uygun ürünLer seçerseniz, pürüzsüz, temiz ve sağLıkLı görünen bir ciLde sahip oLma yoLunda iLk adımı atmış oLursunuz.Yaşınız kaç oLursa oLsun dört kategoriden birine girersiniz.. Kuru CiLt.. Kuru ciLt her yaşta probLem oLabiLir.ÖyLe anLar oLur ki, ne yaparsanız yapın...
  3. kadın tipleri...

kadın tipleri...

1- KADERSİZLER: Bu tip kadınlar genelde üniversiteyi iyi dereceyle bitirirler sigara içerler. Konuşurken en uygun kelimeleri seçmeye özen gösterirler. Her ne yaşarlarsa yaşasınlar deneyimlerinden bir şeyler kazanmaya çalışırlar. Genelde makyaj yapmazlar. Genelde erkekler tarafından terk edilirler duygusal ilişkilerinde başarılı değillerdir. Alkole düşkündürler. 2- GÜLENLER: Hayatın her...
  4. Kadın tipleri

Kadın tipleri

Ben yak kadınım heralde ama bundan pek memnun olduğum sölenemez kendim için süsleniyorum ben ya başkası için mi sanki?? :dil: AK KADIN Evi siler süpürürü durur. Camlar, kapılar, duvarlar pırıl pırıldır. Bal dök yala, ama işte o kadar. Başka bir şey arama... Kapıda "Kirli ayaklarınla girme. Daha yeni temizledim, sakın kirleteyim deme. Usandım şu evin kirinden pasından" diye...
  5. Bayan tipleri:)))

Bayan tipleri:)))

Bayan "Harbi Kız" Şunları Söyler: "Ahh ***s maçına bilet mi aldın! Harikasın beee!!!" Halk Dilinde İsimleri: Delikanlı Kız, Bacı. Avantajları: Kafadengi, eğlenceli. Dezavantajları: Bu tipler genellikle erkek gibi yapılı güçlü kuvvetli olurlar. Kafasını bozarsanız, hakkınızda pek hayırlı olmaz... Bayan "Cıyak Cıyak" Şunları Söyler: "Seni...

Sayfayı Paylaş