gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Tipi

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yazın görülürse sıkıntıdır. Kışın görülürse hayattaki olumlu değişikliklerdir

Tipi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tipi tip sakızı

tipi tip sakızı

tipitip sakız tipitip sakızı tipi tip sakiz tipi tip sakız sakızları Tipitip, Kent Gıda Sanayi adlı şirketin 1974 yılından itibaren ürettiği “karikatürlü” bazuka sakız markası ve bu sakızın paketlerinden çıkan karikatürlerin uzun burunlu, büyük gözlüklü, papyonlu, yuvarlak şapkalı çizgi-kahramanı.karikatür kahramanının yaratıcısı Bülent Arabacıoğlu’dur. Karikatürler çok sevilince çizgi...
  2. Cilt Tipleri

Cilt Tipleri

CiLt bakımı rutininiz için ürün seçmeden önce, ne tip bir ciLde sahip oLduğunuzu biLmeniz gerekmektedir..Eğer ciLdinize uygun ürünLer seçerseniz, pürüzsüz, temiz ve sağLıkLı görünen bir ciLde sahip oLma yoLunda iLk adımı atmış oLursunuz.Yaşınız kaç oLursa oLsun dört kategoriden birine girersiniz.. Kuru CiLt.. Kuru ciLt her yaşta probLem oLabiLir.ÖyLe anLar oLur ki, ne yaparsanız yapın...
  3. kadın tipleri...

kadın tipleri...

1- KADERSİZLER: Bu tip kadınlar genelde üniversiteyi iyi dereceyle bitirirler sigara içerler. Konuşurken en uygun kelimeleri seçmeye özen gösterirler. Her ne yaşarlarsa yaşasınlar deneyimlerinden bir şeyler kazanmaya çalışırlar. Genelde makyaj yapmazlar. Genelde erkekler tarafından terk edilirler duygusal ilişkilerinde başarılı değillerdir. Alkole düşkündürler. 2- GÜLENLER: Hayatın her...
  4. Kadın tipleri

Kadın tipleri

Ben yak kadınım heralde ama bundan pek memnun olduğum sölenemez kendim için süsleniyorum ben ya başkası için mi sanki?? :dil: AK KADIN Evi siler süpürürü durur. Camlar, kapılar, duvarlar pırıl pırıldır. Bal dök yala, ama işte o kadar. Başka bir şey arama... Kapıda "Kirli ayaklarınla girme. Daha yeni temizledim, sakın kirleteyim deme. Usandım şu evin kirinden pasından" diye...
  5. Bayan tipleri:)))

Bayan tipleri:)))

Bayan "Harbi Kız" Şunları Söyler: "Ahh ***s maçına bilet mi aldın! Harikasın beee!!!" Halk Dilinde İsimleri: Delikanlı Kız, Bacı. Avantajları: Kafadengi, eğlenceli. Dezavantajları: Bu tipler genellikle erkek gibi yapılı güçlü kuvvetli olurlar. Kafasını bozarsanız, hakkınızda pek hayırlı olmaz... Bayan "Cıyak Cıyak" Şunları Söyler: "Seni...

Sayfayı Paylaş