gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

TiPiK BiR YıLBaŞı GeCeSi.

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

İşte yine telaşlı bir yeniyıl sabahı! Yuppieee[​IMG] Bu ilk cümle... Ama bir düşünelim bakalım bu gece neler olacak ve "yuppieee"lik durumların bir ortalamasını, karakökünü alalım...
    Hatun Kişiler
    # Ay uykumu almam lazım ama erkenden kalkıp kuaför, manikür falan ayyyy çok iş var çoook!

# Ah ben sana demiyor muyum eve yılbaşında misafir çağırma diye, sen eğlence bana eziyet bu yılbaşı

# Kız kıza yılbaşı olur mu yaaa öfffffff ! Şimdi dışarı çıksam bir dert, bütün iyiler kağılmış, diğer sapları sav savabilirsen!

# Ay hala plan yapamadık sevgilim, vallahi o gece oradan oraya giriş kuyruklarında dilimiz dışarı çıkacak

# Onu giyemem, kilo almışım, bunu giyemem geçen partide gördüler, bu hiç olmaz çok demode, ayy çıldiriciiim ne giycemmmm annnneeee ?

# Ay şimdi yine bizimkiler saat 12:00'de evde ol derlerse n'olcak? "Sevgilimle yeni yıl öpücüğümüz güme gider babacım" mı diycemmm ben yaaa ne talihsiz kızım

# Öff bak yeniyıl yemeğini yeriz 22:00'de dışarda olmamız lazım, kesinlikle çekemem kayınpeder, kayınvalide, görümce falan!

# Serhan'a ne alcam, ay ona alınca erkek kardeşime de almam lazım, ona alınca onun da kız arkadaşına almak var... Aaaa bu yılbaşının astarı yüzünden pahalıya patladı. (Saat 24:00'da herkes birbirine kırmızı donlar verir, hem hesaplı hem uğurlu değil mi ya)

# Ay otel iyi olsa bari, gece kim çıkacakmış, iyice öğrenseydin, ya dandik bir yerse? Vallahi zehir ederim Rıfkı sana o geceyi

# Bak o kemerin altına o ayakkabı mı giyilir, ay kendimi mi hazırlayacağım, seni mi şekerim öf yani!

# Çocuğu bu akşam bırakıcaz ama hiç içim elvermiyor aşkım, acaba vaz mı geçsek, ama yok yok bakıcıya çok para bayıldık olmaz di mi? Ayyyy nolcek şimdi?

# İnanmıyorum elbisemden bir tane daha, şu halime bak, bu sarışınla aynı elbiseyi giymeyi nasıl başardık? Hay kör talih ! (Gitti gülüm keten helva di mi [​IMG] Moda uğruna hepiniz birbirinize böyle benzersiniz işte)

ER Kişiler
    # Anne benim uykumu almam lazım bu gece için beni saat 16:00'da uyandır. Kotumu mavi gömleğimi ütüler misin akşamdan?

# Bak seni evden almaya geldiğimde lütfen 10 saat bekletme hayatım, lütfen, biliyorsun, yeni yıl tam 24:00'da oluyor.. Ben beklerim de sene beklemiyor!

# Sevgilim lütfen bu gece annemlerle didişme n'olur, yeniyılda kimse kimseyi kırmasın olur mu karıcım?

# Biz bu Ahmet'e yeri ayarla dedik ama, bu hıyar para hesabı da yapamaz, tuh kızlara rezil olmasak bari?

# Oğlum bu akşam kopartacaz piyasayı, kesin bir numara olur bu akşam heh heheh, sen yeter i sarhoş olma

# Oğlum var ya üçte içmeye başlasak gittiğimiz yerde içmemize gerek kalmaz, kafa bi dünya olur! (ve çok akıllı arkadaşlarımız, o gece erken sızdıkları için yeni yıla 1 gün sonra girerler[​IMG])

# Süleyman evi ayarladın di mi, annenler bam diye gelmesinler sonra, valla duman oluruz!

# Yok abi ya rezervasyon falan yapmam her yere şöyle bir uğrar çıkarım, ne bağlıycam kendimi tek yere! (Bütün gece giriş kuyruğu bekler, yeni yıla vestiyerde girer[​IMG])))

Tüm bunları biz sizin yerinize düşündük[​IMG] özetle bu akşam bunlara hazır olun! İyi seneler, içinde kahkahası bol bir 2008 diliyoruz! [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: TiPiK BiR YıLBaŞı GeCeSi.
    emeyine saplık allahtan böyle yıbaşı gibi bir sıkıntım yok mazzallah birde olsaydı bendemi bu hallere düşerdim acep

3. herşeyimsin

herşeyimsin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık paylaşım için saol

4. herşeyimsin

herşeyimsin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :)))))))))))))))))))))))))))))

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    :puha: :puha: hahaha hahaha çok komik yaa

TiPiK BiR YıLBaŞı GeCeSi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gel de gülme tipik bir 112 vakası!!!

Gel de gülme tipik bir 112 vakası!!!

112 vakaları Gece yarısı tuvalete kalkan bir adam lavaboya giderken evin içinde birini görmüş ve bu kişiye yumruk atmış Meğerse gördüğü aynadaki yansımasıymış.Yumruğu aynaya gelince kesilen eli kanamaya başlamış.Gürültüye eşi uyanmış ve Eşinin elini görünce koşmuş alkollü Pamuk yapıp eşinin yarasına basmış. Adamın açık,kanayan yaralası alkolle daha da acımış ve adam sinirlenerek tuvalete...
  2. tipik bir evli çift

tipik bir evli çift

Memeler ADAM- Sevgilim bugunlerde cikabilecek miyiz? Hayir hazirlanman birkac yil daha surecekse bu kiyafetlerle cikmayalim. KADIN- Neden? ADAM- Moda degisecek hayatim... Ya da en azindan mevsim degisecek, yazlik kiyafetlerle usumeyelim diyorum. KADIN- Abartma. ADAM- Sen de abartma. Bir bucuk saattir portmantonun aynasinda kendimi seyrediyorum ve sıkıldım. KADIN- Bir de benim durumumu...
  3. Yılbaşı Gecesi Beslenme

Yılbaşı Gecesi Beslenme

Meleklerim yılbaşı gecesi birçoğumuz evde birçoğumuz dışarıda olacağız nerde olursak olalım yılbaşı gecesi yemek ve sağlığımıza dikkat etmeliyiz.İşte Yılbaşı için öneriler-uyarılar dikkatle okuyun. Yılbaşı sofrasına asla aç oturmayın. Öncesinde çorba salata yoğurt ve meyveden oluşan küçük bir öğün yapabilirsiniz. Tokluk hissini daha erken oluşturmak ve besin tüketiminizi azaltmak için...
  4. yılbaşı gecesi yalnız olanlar  buraya...

yılbaşı gecesi yalnız olanlar buraya...

yalnız olanlardan biri başta benim. insan sevdiğinin yanında olmasını ne kadar çok ister ama malesef. biz eşimle bunuda sayarsak 3 yeniyıl gecesi ayrıyız.hep farklı yerlerde yeni yıla giriyoruz.ne güzel ya herkez eğlenecek gülecek benim için sıradan bir gece olacak.ne kötü yaaa...
  5. Yılbaşı gecesi hava durumu

Yılbaşı gecesi hava durumu

2012 Yılbaşı gecesi hava durumu yılbaşı gecesinde hava nasıl olacak yeni yıl hava durumu Yeni yılı dışarda geçirecek oalnlar için, yılbaşı gecesi hava durumu hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'lerim. Evet gelin bakalım, yılbaşı gecesi hava nasıl olacakmış Melek'ler:) Yeni yılda Türkiye yeni bir soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına giriyor.Yeni yılın ilk günü Marmara'nın...

Sayfayı Paylaş