gebe
  1. ukalayazar

ukalayazar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tipim değilsin modu

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında ukalayazar tarafından paylaşıldı.

Erkeklerin bazıları , bazı kızlara bakmaya bile gerek görmüyor... Bu dediğim şeyin kelimelerle cümleye dökülmüş haline erkekler, tipim değilsin diyor...Nedir yani bu tipi olmak veya olmamak...Dünya yakışıklı mısın , Enstein torunu falan mısın...Annemin bir lafı var , sadrazam dölü müsün diye , aynen o şekil yani.

Bu erkek mantığını anlamak zor...
    Ama erkeklerin genel olarak tipi olan kızlara bir bakalım...İç güzellik falan yalan , iç güzelliğin var diye röntgen filmiyle gidemessin adamın yanına bunu kabul edin.Güzellik değilse de şu devirde bakımlılık şart oldu şart.Bir de ben ne farkettim biliyor musunuz.Bu erkek milleti bizi , kendi arkadaşlarının sevgilileriyle kıyaslıyorlar...Evet evet aynen dediğim gibi.Tamam kulağa başta saçmaymış gibi geliyor ama , arkadaşlarının en favori yengesi siz olun istiyorlar.

Bir de artık ağırbaşlı hatunlar tutulmuyor pek.Daha cesur daha cüretkar kızlar modaa...Önceden derlerdi yaa, erkeğin arkasında duran kadın , sanırım artık erkekler arkalarında değil yanlarında bulunacak kadınlar istiyorlar.Sevgilisi biraz serbest olsun , azcık şımarsın , nazlansın istiyorlar...

Erkek kesimi işte, ister ister ister ister...siz isteklerini bilin de , yerine getirip getirmemek size kalsın...

Tipim değilsin modu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tipi

Tipi

Yazın görülürse sıkıntıdır. Kışın görülürse hayattaki olumlu değişikliklerdir
  2. Yıldız Tilbe - Tipim Değilsin Aslında

Yıldız Tilbe - Tipim Değilsin Aslında

aşkın yeri yurdu vakti zamanı yok sana rastladım olan oldu tipim değilsin aslında fakat o bakışlarında beni herşeye çağırıyordu savunmasız bir aşk düşüncemin kıyısına yanaşıp demir attı ister öldür ister at aşkım senindir dedi ve kapılarını açtı kanun değişmez aşk böyle ne ayrıdır ne elele sana akınca sana bakınca sana acıkınca öyle sevilmek istiyorum ki her an daha fazla kalbinde yerini...
  3. Yıldız Tilbe - Bende İstiyorum (Tipim Değilsin Aslında)

Yıldız Tilbe - Bende İstiyorum (Tipim Değilsin Aslında)

Aşkın yeri yurdu vakti zamanı yok Sana rastladım olan oldu Tipim değilsin aslında Fakat o bakışlarında beni herşey çağırıyordu Savunmasız bir aşk düşüncemin kıyısına yanaşıp demir attı İster öldür ister at aşkım senindir dedi ve kapılarını açtı Kanun değişmez aşk böyle ne ayrılır ne elele Sana akınca sana bakınca sana acıkınca Öyle sevilmek istiyorumki her an daha fazla Kalbinde yerimi...
  4. Tipim bu ödüle uygun değildi

Tipim bu ödüle uygun değildi

AYÇA DAMGACI’DAN ŞOK SÖZLER! GİTMEK’ FİLMİYLE ALTIN PORTAKAL’DA YARIŞAN VE ÖN JÜRİ TARAFINDAN ‘EN İYİ KADIN OYUNCU’ ADAYLARI ARASINDA GÖSTERİLEN AYÇA DAMGACI’DAN ŞOK SÖZLER!.... Gitmek’ filminde en iyi kadın oyunucu ödülüne aday gösetrilen Ayça Damgacı ödül alamaması ile igili ilginç bir iddia da bulundu. Orada Neler Oluyor programına katılan Ayça Kayacı; ‘ Dış görüntüm, tipim, yaşam...

Sayfayı Paylaş