gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

tipitipin maceraları!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

tipitipin maceraları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Konut kredisinde maceraya girmeyin!

Konut kredisinde maceraya girmeyin!

Evlenme kararları bile bu faiz oranlarına göre alınmaya başlandı. Faiz oranları düştüğünde evlenme sayısı arttı, yükseldiğindeyse azaldı. Bizim toplumumuzda ‘Evi olmayan adama kız verilmez’ düşüncesi kişileri ‘kredi faizleri düşse de bir ev alsam, sonra da gidip evlensem’ fikrine yönlendirdi. Kısacası son yıllarda kredi faizlerinin düşmesi cebinde peşin parası olmadan konut almak isteyenlerin...
  2. Yeni Mecralarda Yeni Maceralar

Yeni Mecralarda Yeni Maceralar

Yeni Mecralarda Yeni Maceralar Etkili pazarlama iletişiminde yakın bir zamanlar alternatif mecra olarak kullanılan birçok mecra, markalar için artık yeni maceraların arandığı mecralara mı dönüşüyor? Hızla değişen ve gelişen hız dünyasının, hız tutkunlarından olanlar için ulaşımda vazgeçilmezlerdendir İstanbul metrosu. Yalnızca İstanbul metrosu mu? Tabi ki de hayır. Ankara ve İzmir metrosu da...
  3. Kar Maceralarımız Anlatmaya Ne Dersiniz ?

Kar Maceralarımız Anlatmaya Ne Dersiniz ?

evet kızlar yurdu etkisi altına alan kar yağışı bir çok zorluklar getirse bile benim gözümde çok güzel :D:D her yer gelin gibi süslenmiş kar topu oynamak, kaymak, kardan adam yapmak, karda yürümek bile çok eğlenceli kimi zamada zorlu :D:D Şimdi bu başlık altında kar maceralarımızı anlatmaya ne dersiniz :D:D ilk ben başlamak istiyorum :D:D Dün kayınvalidemleri memlekete yolcu ettik...
  4. Max Maceraları Kralın Doğuşu

Max Maceraları Kralın Doğuşu

Max Maceraları Kralın Doğuşu ne zaman vizyona girecek bu film hakkında ve vizyon tarihi hakkında bilginiz var mı kızlar?
  5. aşure maceram

aşure maceram

evett aşure hastası biri olarak çarşamba günü akrabalrımı davet ettim yemeğe sadece kadınlar. ve aşure yapıcağımı söledim. ortalam 20 kişi olcaz. çorba beşamel soslu b yemek tavuklu pilav sarma salata. ve aşure menüm.

Sayfayı Paylaş