gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

" Tır Oyunu İndir " Biricik oğluma

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Oğlum tırları çok seviyor meleklerim. Acaba ücretsiz olarak bir yerden indirebileceğim bir Tır oyunu Var mı ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
" Tır Oyunu İndir " Biricik oğluma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Biriciğim

Kayahan - Biriciğim

kayahan melek kayahan söyle karanlığa şarkı notaları % ŞİİR % Neler yaşadım şu kısa hayatımda Sen benim tek hatıramsın Hiç bir zaman doymadım sana Doyamam bin yıl daha yaşasamda Günlerden sen aylardan sen Yıllar zaten sensin Nasıl ayrılacağız biz seninle Ömrüm bin yıl olsa da doyamam sana Ellerin ellerimde olsun daima Beni sen uğurla son yolculuğuma En kırmızısından bir karanfil olsun Aç...
  2. Doğuş - Biriciğim

Doğuş - Biriciğim

biriciğim benim aşk gerçeğim benim Aglarim ama icimden kimsenin görmesini istemem Sen hisset hissetmediysen degerleri Yasanirmi sensiz bilirsin gerçegi 2x Biricigim benim ask gerçegim benim Sensiz olmaz olmaz olmaz bilirsin Biricigim benim ask gerçegim benim Yasanir mi sensiz söyle gercegi biricigim Of of bir of çekerim karsiki dag aglar Anam aglar Yüregim aglar Sen aglarmisin aglarmisin be...
  3. Oğluma..........

Oğluma..........

Bir kez bile korkma sen, bu hayatı yaşarken. Yansın, illaki canın yanacak, İllaki gözlerinden yaşlar akacak… Aldatılacaksın, yıkılacaksın, belki yanılacaksın… Gözünde büyüttüğün, yıldızlar parıltısını kaybederken. Belki de, sende alacaksın nasibini, şeytanın cenabetinden, Sakın!! Vazgeçme bir an bile başını dik tutmaktan. Kendine olan inancından, ve tanrının yanında olduğundan. Öyle duvarlara...
  4. Biricik pasika'ma

Biricik pasika'ma

Ben pasika'yı gerçektende çok seviyorum bu sitede bulunuyorsam onun sayesinde bulunuyorum tamam herkes çok iyi yardımsever ama o bi başka o biricik mükemmel şahane harika bi insan her açıdan heryönden kimse eline su dökemez bu lafımda kesin vede netim kimse yanlış anlamasın banada kızmasın :seker: :meçhul: pasimmmmcanımm dostum kankammmm :hhh: :kiss:

Sayfayı Paylaş