gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

TIR'ın altında sürüklendi, burnu bile kanamadı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

MALATYA'nın Darende İlçesi'nde motosikletiyle TIR'ın altında giren sürücü, metrelerce sürüklenmesine rağmen kazayı burnu bile kanamadan atlattı. İlginç kaza, Mobese kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Kaza, bu sabah Darende İlçesi Somuncu Baba Bulvarı'nda meydana geldi. Kimliği belirlenemeyen motosiklet sürücüsü, bulvarın karşısına geçmek isterken hızla yoldan geçen TIR'ın altına girdi. Motosiklet TIR'ın altında yaklaşık 100 metre sürüklendi. TIR sürücüsünün olayı farkedip durmasıyla birlikte, motosiklet sürücüsü burnu bile kanamadan TIR'ın altından çıkmayı başardı.

Çevredekilerilerin meraklı bakışları arasında ayağa kalkan motosiklet sürücüsü kontrol amaçlı Darende Devlet Hastanesi'ne götürüldü. TIR'ın altında kalan motosiklet ise kullanılamaz hale gelirken yol kısa süre sonra trafiğe açıldı.

kaynak:hürriyet.com

TIR'ın altında sürüklendi, burnu bile kanamadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bil;

Bil;

Bil; sana ettiklerim cezasız kalmadı, yaptıklarımın bedelini teker teker ödedim.. Giderken benim sana yaşattıklarımı bana da başkası yaşatsın diye ah etmiştin ya, bil; ahın yerde kalmadı.. Öyle bir zalimin eline düştü ki kalbim, sana çektirdiklerimin bin beterini çektim.. Öyle haklı çıkardı ki seni zaman, acıyla her `ah` çekişimde aklıma sen geldin.. İsterdim ki böyle yaşanmasaydı her...
  2. Alt

Alt

Bir şeyin altı, o şeyin dayandığı temele, onu meydana getiren unsurlara delalet eder. (Neyin altını görmüşseniz, o maddeye bakınız.)
  3. Tatil dönüşü TIR'ın altına girdiler

Tatil dönüşü TIR'ın altına girdiler

Tatil dönüşü TIR'ın altına girdiler GÖLCÜK (Kocaeli), (DHA) KOCAELİ'nin Gölcük İlçesi'ne bağlı Halıdere Beldesi'nden geçen E-130 Karayolu'nda, tatilden dönen ve TIR'ın altına giren otomobilde 4 kişi öldü, 1 kişi yaralandı. Kaza, saat 05.30 sıralarında meydana geldi. Ege bölgesindeki bir tatil beldesinden döndükleri belirlenen ve içinde 5 kişinin bulunduğu 35 yaşındaki Ertuğrul Öztürk...
  4. Burnu açık ayakkabılar

Burnu açık ayakkabılar

Burnu açık botlar yeni trend. Ancak giymenin bir takım zoarlukları var. Pedikürsüz ve ojesiz bu botları giymek, çıkış amacına bir kere çok ters düşüyor. Ayrıca çorapsız bu kadar kapalı bir ayakkabının terledikten sonra vurmaması da mümkün değil. Ama moda dünyasında her şey güzel görünmek uğruna olduğuna göre, trend için deneme zamanı
  5. Sfenksin Burnu Nasıl Kırıldı?

Sfenksin Burnu Nasıl Kırıldı?

sfenks piramidi sfenksin burnu, nasıl kırıldı, kim kırdı, nasıl oldu, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Herkesin gezmeyi,görmeyi istediği ülkeler vardır.Benim de görmek istediğim ülkelerden biri Mısır'dır.Orada ki tarihi doku,piramitlerin esrarengizliği ve dev sfenks hep ilgimi çekmiştir.Dikkatimi çeken bir başka şey de bu sfenksin burnunun...

Sayfayı Paylaş