tırnak beyazlatmak

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

 1. tırnak beyazlatma tırnak beyazlatmak için nasıl beyazlatılır tırnakları beyazlatmak için içi beyazlatma
  Yarım limonun içine parmaklarınızı, tırnaklarınız içinde kalacak şekilde yerleştirin. Birkaç dakika bekleyin. Limondaki doğal asit tırnaklarınızı beyazlaştırır.
  Yarı yarıya oksijenli su ile su konulmuş bir kapta, tırnaklarınızı sabunla yıkayın. Tüm tırnaklarınızı yıkadıktan sonra durulayın
  ve sonra bir losyon sürün.

  Dişlerinizi için kullandığınız parlatıcı ve beyazlaştırıcı ürünler tırnaklarınızda da işe yeriyor. Tırnaklarınızı dişlerinizi parlatan ve beyazlatan macunlarla yıkayın. Tırnaklarınızın tertemiz ve parlak olduğunu göreceksiniz.
  Beyaz tırnaklar için oksijenli su ve suda bekletilmiş fırçayı deneyin. Islak fırçayı tırnaklarınızın temiz olduğunu görünceye kadar tırnaklarınıza sürtün. Daha sonra ellerinizi iyice durulayın ve losyon sürün.
  ‘Diş macunu ve fırça ile temizlik olur mu’ demeyin, bir kez deneyin. Bir diş fırçası alın ve beyazlatıcı diş macunu sürerek tırnaklarınızı fırçalayın. Temizlendiğine emin odluktan sonra ellerinizi durulayın ve nemlendirici bir losyon sürün.
  Bütün bu uygulamalar hem tırnaklarınızın parlak, sağlıklı ve temiz olmasını hem de çabuk uzamasını sağlayacak. 2. teşekkürler ya çok güzel birşey beğendim ;)
 3. çok yararlı blgler olmş cnm çok teşekkürler....
 4. Paylaşım için saol canım bunu bilmek iyi oldu:)
 5. teşekkürler tırnaklarım sürekli ojeden dolayı çok sararıyor

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. ojeden dolayi tirnaklarim sarardi