gebe
  1. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

tırnak saramasına karşı ne önerirsiniz

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında nilyesilim tarafından paylaşıldı.

tırnaklarım sarımsı ve o kadar bakım yapıyorum bir türlü düzelmiyor. ben zeytinyağ ve limonda kullandım ama fayda etmedi. önerisi olan varsa sevinirim şekerler

tırnak saramasına karşı ne önerirsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tırnak yemeye karşı oje

Tırnak yemeye karşı oje

tırnak yemeye karşı, oj, acı oje, çözüm, kesin çözüm olacak bilgiler burada arkadaşlar. Tırnak yemeye karşı kesin çözüm olarak bilinen acı ojeden bahsedeceğiz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Dünyaca ünlü Alman markası LCN’den tırnak ve tırnak eti yeme sorunu olanlar için birebir bir ürün…LCN “Acı Tırnak” Acı tat içeren bu özel ürün, tırnak ve cilt tarafından emilerek, tırnak ve tırnak...
  2. cildim pul pul oldu ne önerirsiniz?

cildim pul pul oldu ne önerirsiniz?

Kızlar kış geldimi hjep böyle oluyor ,cildim pul pul oldu kendimi çok kötü hissediyorum.Ne yapabilirim, ne önerirsiniz :(
  3. gelin makyajı ile ilgili neler önerirsiniz

gelin makyajı ile ilgili neler önerirsiniz

Selam. Ben bu yaz inşaallah gelinlik giyeceğim,evleniyorum.Yalnız gelin makyajı konusunda çekincelerim var. Ağır ve aşırı makyaj istemiyorum.Öte yandan güzel olmak ta istiyorum.Tecrübeli hanımlar neler tavsiye edersiniz?
  4. bademciklerim şişti doğal tedavi ne önerirsiniz?

bademciklerim şişti doğal tedavi ne önerirsiniz?

Bademciklerim davul gibi oldu sesim çıkmıyor.Ağrıdan ölüyorum.Her kış birkaç kere olur ilaç içmekten gına geldi. Doğal tedavi tavsiyelerinizi bekliyorum.
  5. taşıyabileceğim internet almak istiyorum ne önerirsiniz?

taşıyabileceğim internet almak istiyorum ne önerirsiniz?

arkadaşlar evde çok durmuyorum.o yüzden wınn ve vodem tarzı bir şey almak istiyorum şarj problemi en az en hızlı en uygun hangisi olabilir araştırdım anlamadım.cihazlardan bunları kullananları araştırdım netten nerdeyse memnun olan ve olmayan yüzde elli eşit gibi kararsız kaldım. önerilerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş