gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Tırnak Uzatıcı ve Güçlendirici Mucize Bakım Serumu....

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Tırnak Uzatıcı Serum Tırnak Uzatıcı Serum Fiyatı

Tırnaklarım uzamıyor hemen kırılıyor şikayetleri artık son bulacak...Mucize formüllü tırnak uzatan serum ile hem tırnaklarınız kırılmayacak hemde sağlıklı bir şekilde uzayacak....Denemesi 54 TL....:D:D

Tırnak Uzatıcı ve Güçlendirici Mucize Bakım Serumu

Yaz tatilinde yavaş uzayan tırnaklarınızın bakımından ödün vermek istemiyorsanız, seyahat çantanıza kolaylıkla sığabilecek altın renkli büyük mucizeye güvenin.

Sally Hansen’ın yeni mucize ürünü Nail Growth Miracle Serum - Tırnak Uzatıcı ve Güçlendirici Mucize Bakım Serumu içeriğindeki Gelişmiş Peptit Teknolojisi, Biyotin, A, E ve C vitaminleri ile tırnakların %59’a varan oranda* doğal olarak, sağlıklı bir şekilde hızlıca uzamasını desteklerken, tırnak etlerini de anında pürüzsüzleştirmeye yardımcı oluyor.

Pratik damlalığı sayesinde tırnaklarınıza ilk defa bir serumla bakım yapmanın tadını çıkarın...

Kullanım şekli: Her gün bir damla tırnaklarınıza ve tırnak etlerinize masaj yaparak uygulayın. Ojeli veya ojesiz tırnaklarda kullanılabilir.

Unutmayın:

Uzamayan tırnakların birçok nedeni olabilir ama tek bir çözümü var!

Yetkili Eczanelerde.
    Sally Hansen Nail Growth Miracle Serum - Tırnak Uzatıcı ve Güçlendirici Mucize Bakım Serumu Fiyatı: 54 TL

Tırnak Uzatıcı ve Güçlendirici Mucize Bakım Serumu.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Takma tırnak kullanımı ve bakımı

Takma tırnak kullanımı ve bakımı

takma tırnak kullanımı takma tırnak nasıl kullanılır erkekler için kemik oyunları watsons Takma tırnak seçerken sorulması gereken en önemli soru neden takma tırnak takmak istediğinizdir. Örneğin tırnak yeme alışkanlığı olan kişiler takma tırnakların çoklu modellerini tercih ederler. 24'lü olan takma tırnaklar olduğu gibi 100'lü paketler içinde olanlarıda mevcuttur. Özel günler için...
  2. Ojenin Altındaki Tehlike ve Tırnak Bakımı

Ojenin Altındaki Tehlike ve Tırnak Bakımı

tırnaklar için vitamin tırnak çatlaması ayak tırnaklarında bozulma ojeli ayak tırnakları tırnak yapısının bozulması Memorial Hastanesi Dermatoloji Bölümü’nden Dr. Ahmet Arpacı, tedavisi çok da kolay olmayan tırnak hastalıkları ve yapılması gerekenler hakkında şu bilgileri verdi: Tırnaklar için et ve süt.. Vücutta meydana gelen demir, çinko, folik asit ve B 12 vitaminlerinin eksikliği...
  3. Ayak tırnak bakımı ve hastalıkları

Ayak tırnak bakımı ve hastalıkları

ayak tırnak bakımı, hastalıkları, mantar, tedavisi, çözümü ve dahası burada arkadaşlar. Ayak tırnağı bakımı ve hastalığı hakkında, bilgiler, yine her zaman ki gibi bu makalemizde sizleri bekler Melek'lerim:) Ayak tırnakları ve tırnak diplerindeki derilerin sağlığı çok önemlidir. Ayak tırnakları yavaş uzadığı için ayda bir kere kesilmesi yeterlidir. Aseton ya da benzeri kurutucu maddeler...
  4. eeose kirpik uzatıcı serum

eeose kirpik uzatıcı serum

ben daha önce netten eeose kirpik uzatıcı serum aldım kullandım. kibrik dökülmesi sorunuma iyi geldi. Bu fırsat sitelerinin birinde kampanya yapmışlar devam edip kullanmak istiyorum ordan almak istedim ama hangi sitede bulamadım . nerde yapılmış yada yapılıyor bilen var mı? :clapping:
  5. Tırnaklarınız İçin Güçlendirici Öneriler Formüller

Tırnaklarınız İçin Güçlendirici Öneriler Formüller

tırnak güçlendirmek tırnak güçlendirici formüller Sürekli tırnaklarınızın kırılmasından, çatlamasından mı şikayetçisiniz melekler ? Bu büyük ihtimalle vitamin ve mineral eksikliğinden kaynaklanıyordur. Siz de yeterli ve dengeli beslenir ve az sonra vereceğimiz tırnak güçlendirici formüller içinden birini uygularsanız sizin de hoş ve bakımlı tırnaklarınız olabilir. Bunun için işte...

Sayfayı Paylaş