gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Tırnaklarda Renkli French ( Fransız Manikürü ) Modası

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

fransız manikürü manikür çeşitleri renkli french french manikür rengi renkli yapımı Frenc yapmaya bayılırım.Tırnakları gerçekten çok bakımlı ve güzel gösteriyor.Yapımı her ne kadar birazcık zor da olsa sonuç emeğe değiyor :)
    Eskiden bi tek beyaz frenc vardı :)Hiç aklımıza gelmemişti yani şahsen benim aklıma gelmemişti renkli french yapmak :)Ama bunları görünce acilen denemem gerektiğini düşündüm :)Sizin de böyle düşüneceğinize eminim tabi oje sürmeyi seviyorsanız...

French’in hiç bir zaman modası geçmiyor..Öyleki Tırnaklar bu yaz en renkli sezonunu yaşıyor. Öyle ki beyaz tonların hakim olduğu French manikür bile renklendi. Biri açık diğeri koyu iki oje alıyor, açık rengi tırnağınıza uyguluyorsunuz. Koyuyu da tırnak ucuna sürdüğünüzde ortaya mükemmel bir sonuç çıkıyor.

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    dedigin gibi modasi hic gecmiyor, biz ortaokul lise is hayati derken arada 10-15 yil gecti ama french nailin modasi gecmedi

3. lahana.bebek

lahana.bebek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    harika bişeymiş,
    tırnaklarımı uzatayım, yapıcam...

4. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben de çok seviyorum özellikle pembelisi çok güzel oluyor:)

5. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Ben frenchi böyle degilde tüm tirnaklarimi ayri ayri renklere boyuyorum :D vee cok begeniyorum bu frenchler de güzel olmus tirnaklar uzasin bi deneyim... Paylasim icin tskler...

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ayyy ben yalnızzz sevmeklee yetineyimm .... yapmakkk istemem acıkcasıı ... yinedee tşklerrr hayalim dediğin kadar var....

7. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    ilginçmiş ama deneyeceğimi sanmıyorum :D

8. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evt grçekten güzel oluyo ama ben frenchin renklisini sevmiyorum..
    emeğinize sağlık

9. istpamuk

istpamuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence düz renkleri daha güzel oluyor.tabi zevk meselesi

10. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    evet çok şık duruyorlar

Tırnaklarda Renkli French ( Fransız Manikürü ) Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manikür French Nasıl Yapılır

Manikür French Nasıl Yapılır

tırnağa french nasıl yapılır french nasıl yapılır tırnak tırnak tırnaklara yapımı Tırnaklarınızı temizledikten sonra elinize yumuşatıcı bir krem uygulayın. Böylece elleriniz nemlendirilmiş, tırnaklarınız da canlandırılmış olur. Tırnaklarınızı orijinal şekline sadık kalarak törpüleyin: Oval, kare veya yuvarlak. Yumuşak bir törpü kullanın, sert törpüler tırnakları bozar. "Git gel"...
  2. Siyah french manikür meraklılarına

Siyah french manikür meraklılarına

siyah french mat siyah oje mat oje french manikür modelleri Yeni moda çılgınlığı bu olsa gerek hoş duruyo bence farklı renkleride güzel olur bakın bakalım siyah french nası olmuş???
  3. French manikürün püfleri

French manikürün püfleri

Bakımlı eller her bayan için vazgeçilmezdir...Özellikle frenc manikür yapılmış eller daha bir güzel ve bakımlı görünür... İşte frenc manikür yapmanın püf noktaları :tik: French manikür yapmadan önce nemlendirilmiş elde alkol yardımı ile tırnakların üzeri temizlenir. French manikürün küt tırnak yapısıyla uygulanması daha basittir. Küt olarak törpülenmiş tırnağa öncelikle koruyucu oje...
  4. French (Fransız)  Manikür Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

French (Fransız) Manikür Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

fransız manikürü, french, nasıl yapılır, malzemeleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Rengarenk ojelerden ziyade , daha çok tercih edilen fransız manikürünü videolu anlatımla sizlere sunuyorum..Buyrun..:tik: http://www.youtube.com/watch?v=lZEcHil7kDs&feature=related
  5. Süslemeli French Manikür Çeşitleri

Süslemeli French Manikür Çeşitleri

Bu konu; Süslemeli French Manikür Çeşitleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uzun tırnak kullanmayı seven kadınlar için en doğal, en sade tırnak bakımı french manikürdür. Tırnağın uç kısmına rakı beyazı, tamamına da cila sürülerek gerçekleştirilen bu işlem, çeşitli renklerle kombinlense de genel olarak french manikürün en sadesi budur. Son yıllarda yaygınlaşan tırnak...

Sayfayı Paylaş