gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tırnaklarda yeni moda: Yarım ay...

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bu ayın modası Tıpkı saç ve cilt güzelliği gibi, tırnak güzelliği de çok önemlidir bakımlı kadınlar için. Tırnakalrın sadece sağlıklı ve bakımlı olması modaya uygun olması anlamına gelmiyor Melek'lerim:)
    İşte size yılın tırnak modası; yarım ay modası...

Ünlü manikür uzmanı, Kimmie Kyees,hazırlık olarak tırnaklarınızı yuvarlak törpüledikten sonra bir kat parlatıcı uygulayın. Ardından biri açık diğeri koyu olmak üzere iki metalik oje seçin.
    *Açık ya da koyu renk ojeyle tırnaklarınızı iki kat boyayın. Fırçayı önce tırnağın ortasına dokundurun, daha sonra sağına ve soluna yayın. Fırçanın üzerindeki oje miktarı ne kadar az olursa tırnak çevresindeki etleri boyama ihtimaliniz o kadar azalır.
    *Ardından ince uçlu bir fırçayı açık olan diğer rengine batırın (bunun için ince uçlu bir eyeliner fırçası da kullanabilirsiniz.) ve tırnağınızın dip kısmına bir ucundan başlayıp elinizi kaldırmadan diğer uçta bitirerek yarım ay çizin. Korkmayın eliniz alışacak.
    *Yarattığınız her bir kavisin içini kulladığınız rengin kendi fırçasıyla doldurun (ince uçlu olanla değil). Daha derin etkiyi ikinci katta sağlayabilirsiniz. Soyulmasını önlemek ve parlaklığını artırmak için her bir parmağınıza tek kat parlatıcı uygulamayı unutmayın.
    *Son olarak, tırnak etinize bulaşan ojeleri yine ince uçlu fırça yardımı ile temizleyin. Kulak çubuğu, mıknatıs görevi görerek henüz kurumamış ojenizi bozabilir. İnce uçlu fırçayı asetona batırıp tırnak etinizdeki oje geçene kadar o bölgeye sürtün.
    En üst katta uyguladığınız ojenin çebuk kuruyan bir ürün olduğundan emin olun. Bu tür ürünlerin içerikleri sürdüğünüz ojelerin kaynaşmasını sağlayacaktır.

ASİMELEK, LiLi' ve Young bride bunu beğendi.
  2. LiLi'

LiLi' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pembe üzerine siyahta süper oluyor.

3. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    çok güzel ya bayıldım...........

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hmm bende çok beğendim ama beceremem ayy bunu yapmayı :D:D

Tırnaklarda yeni moda: Yarım ay... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tırnak yeme

tırnak yeme

Tırnak yeme genellikle çocuklarda görülen bir davranış. Araştırmalar 6 yaş civarı çocukların yaklaşık 25%'inin tırnak yediğini ortaya koyuyor. Bu davranış bozukluğunun çocuğa gerek fiziksel gerekse sosyal anlamda olumsuz etkileri olabileceği düşünülünce konu hakkında yapılan araştırmaların sayısının yüksekliği de kaçınılmaz oluyor. Tırnak yeme alışkanlığının nedenine ilişkin iki temel açıklama...
  2. Yeme Tırnaklarını

Yeme Tırnaklarını

yeme tırnaklarını recai + adam gibi bi yemek yap ta onu yiyek o zaman - - ne yiyiosun sen öyle çaktırmadan + tırnak, istermisin - yeme tirnaklarini + ben tirnaklarimi yemiyom , kenarindaki etleri yiyorum - - hasan yeme olm tirnaklarini + neremi yiyim yeme tırnaklarını +ben yemıom yere atıom ki -tırnaklarını yeme lan +wer o zmn senın tırnaklarını yeyim -tırnaklarını yeme +yok ben ztn...
  3. Tırnaklarım  yardım lazım :(((((

Tırnaklarım yardım lazım :(((((

tırnak neden uzamaz tırnaklarım uzamıyor tırnağım uzamıyor takma tırnak nerede satılır tırnaklarım çok kısa Benim tırnaklarım çok kısa. Vede ben onları stresten yiyormuşum tam olarak yemiyorumda ısırıp atmak işte.Ben tırnağımın 1 hafta iiçinde çabuk uzamasını istiyorum.:uhu: :uhu: Bana yardım edinn. arkadaşlarımla buluşacağım beni böğle görmesinler . Ben daha 14 yaşındayım liseye başlıcam yeni...
  4. Yardım Tırnak uzatmanın yolları

Yardım Tırnak uzatmanın yolları

Kızlar tırnaklarım bir türlü uzamıyor. Sağlıklı ve iyi bir şekilde tırnaklarımı nasıl uzatabilirim bunun için kür vs var mı neler kullanıyorsunuz iyi tırnak uzaması için. Benimkisi az bişi uzuyor kırılıyor bunu nası düzgün şekilde uzatırım tırnaklarımı nasıl sağlıklı ve dengeli olarak uzatabilirim kırılmadan.

Sayfayı Paylaş