gebe
  1. use2

use2 Forum Okuru

tırnaklarım çok cabuk kırılıyor bunun için ne yapmalıyım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında use2 tarafından paylaşıldı.

uzadıgında direk kırılıyorlar ya bir yere takıyorum yada kendiliginden kırılıyor çabuk uzamasını ve uzadıgında ise kırılmamasını istiyorum arkadaşlarımın baktıgım zaman hem çok cabuk uzuyor hemde hiç kırılma falan yok sanki takma gibi . takma tırnagı zaten kullanamıyorum kaç kez aldım ama rahat hareket edemiyorum kendi tırnaklarım ayrı takma tırnak ayrı nolur bana yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :(

tırnaklarım çok cabuk kırılıyor bunun için ne yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tırnaklarınız çok zayıf ve hemen kırılıyor mu?

Tırnaklarınız çok zayıf ve hemen kırılıyor mu?

Tırnaklarınız çok zayıf ve hemen kırılıyor mu? Ve bu durum sizin canınızı acıtıcak boyutlara gelebiliyor mu? O zaman bu kürü uygulamalısınız. Bu formülle tırnaklarınızın güçlenmesini ve hemen kırılmasını önleyeceksiniz. Tırnak sağlığı birazda yiyeceklerde besin değerleriyle alakalıdır. Daha çok kalsiyum mineral ve proteinli yiyeceklere yüklenmeli, bunlarla beraber vitamin desteği almalısınız....
  2. Eşimi çok kıskanıyorum kısmanmamak için ne yapmalıyım

Eşimi çok kıskanıyorum kısmanmamak için ne yapmalıyım

Selam kızlar ben 5 aylık evli 24 yaşındayım. Adım Eda, eşim belki çok yakışıklı olmayabilir yada yakışıklıdır bu göreceli bir kavram kişiye göre. Benim sorunum eşimi inanılmaz fazla kısmanmam. Bu durumdan dolayı inanılmaz sıkıntı duyuyorum. Kapris yapıyorum, kavga etmeye başladık. Bu durumda kıskanmamak için ne öneriyorsunuz. Elimde değil önüne geçemiyorum. Napacam ben yaaa :S
  3. kusmak için ne yapmalıyım midem çok kötüüüüü

kusmak için ne yapmalıyım midem çok kötüüüüü

Kızlar acil kusmam gerekiyor, kusmak için ne yapmam lağzım. Öğlen yemeğini çok kaçırdım böyle patlayacak gibiyim. Acilen kusmam gerekiyor tavsiyeleriniz neler. Lütfeneeeen ama çabuk olun çok kötüyüm çoook
  4. Tırnaklarım sürekli kırılıyor ne yapmam lazım :(

Tırnaklarım sürekli kırılıyor ne yapmam lazım :(

Uzatmak ve oje sürmek istiyorum ama tırnaklarım sürekli kırılıyor ne yapmam lazım :(
  5. Çok zayıfım kilo almak için ne yapmalıyım?

Çok zayıfım kilo almak için ne yapmalıyım?

Kilo Aldıran Yiyeceklerin en başında şeker içeren yiyecekler gelir. Un içeren yiyecekler ve yağlı yiyecekler kilo aldıran yiyeceklerdir. Çünkü enerjileri çok fazladır. 1 gr glikoz 4 kalori verir 1 gr yağda 9 kalori verir. Özellikle yağlı yiyecekler daha fazla kilo aldırır. Ama sağlıklı şişmanlamak istiyorsak, sağlıklı kilo almak istiyorsak tabiki beslenmemizi dengeli sürdürmek gerekir. Neler...

Sayfayı Paylaş