gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tırnaklarım sürekli kırılıyor ne yapmam lazım :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Uzatmak ve oje sürmek istiyorum ama tırnaklarım sürekli kırılıyor ne yapmam lazım :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Kadınlar için sadece yüzlerine makyaj yapmak bakımlı bir kadın olmaya yetmez. Kendine bakan kadının en önemli yerlerinden biri de tırnklarıdır. Pek çok kadın tırnaklarının sağlıksız olmasından ve kırılmasından şikayet eder.

Tırnakları güçlendirmede, en az dıştan yapılan bakımlar kadar rol oynuyor içten yapılan beslemek. Zaten tırnaklarınız kırılıyorsa, bu büyük ihtimalle sizde bazı vitaminlerin ve amino sitlerin eksik olduğu anlamına geliyordur. Bir dermatoloji uzmanına danışın ve sizin için uygun olan besin takviyesini düzenli olarak kullanın.

Bunun yanında tırnaklarınıza oje sürmeden önce bakım yapmak, nemlendirmek, koruyucu bazlar kullanmak ve düzenli olarak kesmek tırnak bakımı için gereklidir.

Tırnaklarım sürekli kırılıyor ne yapmam lazım :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tırnaklarınız çabukmu kırılıyor?

Tırnaklarınız çabukmu kırılıyor?

Kırılan ya da ayrılan tırnaklarınızı kuvvetlendirmek için ne yapmalısınız? Çoğumuz buna kalsiyum eksikliğinin, ya da düzensiz beslenmenin neden olduğunu sanırız. University of Alabama at Birmingham’dan Dermatolog Prof. Boni Elewski’ye göre beslenmenin tırnakların kırılması üzerinde çok az etkisi var. Bunun esas nedeni kuru tırnaklar. Kırılan tırnaklar için en iyi çözüm yağlar ve...
  2. Midem bulaniyor ne yapmam lazim!

Midem bulaniyor ne yapmam lazim!

gebelikte mide bulantisi mide bulantina ne iyi gelir mide bulantisi icin ne yapilmali hamilelikte mide bulantisi nasil gecer konulari burada melekler Sevgili Anne adayi Meleklerimiz, Bircogunuzun ozellikle gebeligin erken donemlerinde baslayan mide bulantilarindan ve MIDE YANMASINDAN sikayetci oldugunuzu tahmin ediyorum... Gebeligin ilk haftalarinda baslayan mide bulantilari...
  3. tırnaklarım çok cabuk kırılıyor bunun için ne yapmalıyım

tırnaklarım çok cabuk kırılıyor bunun için ne yapmalıyım

uzadıgında direk kırılıyorlar ya bir yere takıyorum yada kendiliginden kırılıyor çabuk uzamasını ve uzadıgında ise kırılmamasını istiyorum arkadaşlarımın baktıgım zaman hem çok cabuk uzuyor hemde hiç kırılma falan yok sanki takma gibi . takma tırnagı zaten kullanamıyorum kaç kez aldım ama rahat hareket edemiyorum kendi tırnaklarım ayrı takma tırnak ayrı nolur bana yardım...
  4. Tırnaklarınız Kırılıyorsa Çözümü Burada!

Tırnaklarınız Kırılıyorsa Çözümü Burada!

tırnak kırılması nasıl önlenir, tırnak kırılmasına çözüm, tırnak kırılması Tırnaklarınızı ne zaman uzatmaya çalışsanız bir şekilde kırılıp hevesiniz kaçıyor mu? Güçsüz tırnaklar uzamaya başladığında kırılır ama artık tırnaklarını basit ama etkili yöntemlerle güçlendirip tırnak kırılmalarının önüne geçebilirsiniz. İşte yapacağınız işlemler; Bir tas ılık suyun içine bir tatlı kaşığı...
  5. Kene ısırdı ne yapmam lazım?

Kene ısırdı ne yapmam lazım?

Kene ısırdıktan sonra hemen hastaneye gitmek çok önemli. Çünkü öldürücü hayvan ilk 12-16 saat içinde hastalığı bulaştırmıyor. KENE ISIRIRKEN ACI VERMİYOR Kenelerin bir vücut bölgesini ısırmadan önce bölgeye lokal aneztezik benzeri bir madde salgıladıklarını, bu nedenle can yakmayan ısırığın, vücutta kene görülememesi halinde ilk 24-48 saatte fark edilmediğine işaret eden Aydın, şunları...

Sayfayı Paylaş