gebe
  1. çağlam 08

çağlam 08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

tırnaklarıma acil çözüm...

Konu, 'Kadınca' kısmında çağlam 08 tarafından paylaşıldı.

kızlar bn aşırı tırnaklarımı yiyorm ve kndimi alı koyamıyorm....o yüzdn tırnaklarm çok biçimsiz ne yapmam lazm...bi çözüm gerek ne yapayım....

2. shimmer

shimmer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yemeyi bırak kendine gelsin. :) Üniversitedeyken ben de yerdim, sonra oje sürmeye başladım, ojeleim bozulmasın diye de yememeye... :)

3. çağlam 08

çağlam 08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    :second: ama bn tesettürlü olduğm için oje süremem başka önerin var mı? peki

4. s_hoca

s_hoca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer güçlü ve uzun tırnakların olursa yer misin? Eğer çıkarıp sürmeye üşenmezsen sana süper yöntem: tırnakların ojesizken limonla ov.Parlatıcı ojenin içine 8-10 damla limon sık,onu kullan.Denemiş iri olarak diyorum ki 1 haftada güçlü ve uzun tırnakların olacak.Bir de eğer imkanın varsa tırnak altından bir preparat hazırlatıp mikroskopta incele.Bırak yemeyi, ellerini ağzına bile sokmazsın.Ne kadar temiz biri olursan ol,bu böyle...

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım kapalı olman parlatıcı şeklinde acı oje denilen maddeyi sürmene engel değil. Ayrıca forumumuzda bulunan el ve ayak bakımı katagorisinde o kadar çok konu var ki bu sorunun ile alakalı
    Ben linkini veriyorum istersen bir incele..

El ve Ayak Bakımı

6. çağlam 08

çağlam 08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederimm... önerileriniz için ALLAH RAZI OLSUN... :D

tırnaklarıma acil çözüm... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acil tırnak kırılmasında ne yapmalı?

Acil tırnak kırılmasında ne yapmalı?

tırnakların kırılmaması için ne yapılmalı tırnakların kırılmaması için ne yapmalı tırnak yapmalı Tırnak uzatanların en çok sinir olduğu noktalardan biri hiç beklenmedik anlarda tırnak kırılmalarıdır.Eğer tırnağınız kırıldıysa ve yanınızda tırnak törpünüz yoksa size gerekli olan sadece bir kibrit kutusu:) Kibrit kutusunun kibriti yaktığı*nız kısmı acil tırnak kırılmalarında size törpü görevi...
  2. LCN'den tırnak yemeye çözüm!

LCN'den tırnak yemeye çözüm!

Tırnak ve tırnak eti yeme sorunu yaşayanlar, dğnyaca ünlü Alman markası olan lCN'den acı ojeyle bu soruna çözüm! Acı tat içeren bu özel ürün, tırnak ve cilt tarafından emilerek, tırnak ve tırnak eti yemeyi, ağızda bıraktığı “acı tat” sayesinde engelliyor. Özel formüllü “Acı Tırnak”, cilt ve tırnak yüzeyinde görünmez ve 4-5 yıkamaya kadar tırnaklardan çıkmayarak, sağlıklı ve bakımlı...
  3. Tırnak mantarına bitkisel çözüm

Tırnak mantarına bitkisel çözüm

tırnak mantarı bitkisel tedavi tirnak mantari bitkisel tedavi tırnak mantarına çözüm mantarı çözüm mantarına tırnak mantarı, bitkisel çözüm, tedavisi, ilacı, bitkisel tedavisi, nasıl geçer, belirtileri, Tırnaklarda nahoş bir görüntü sağlayan ve tırnak hastalıklarının en başında gelen bilindik bir hastalık olan, tırnak mantarına iyi gelen bitkisel ilaçları bu yazımızda açıklıyoruz Melek'ler....
  4. sararan tırnaklara çözüm burada melekler

sararan tırnaklara çözüm burada melekler

sararan tırnaklar nasıl beyazlar sararan tırnaklara bakım tırnak sararmasına çözüm burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melekeler, bu sayfamızda biz bakımlı kadınların en büyük sorunlarından biri olan tırnak bakım bilgilerine değiniyor ve sizlere tırnak sararması için çözümler sunuyoruz. Ayıca daha önce sizlerle paylaştığımız 2012 oje renkleri modası adlı konumuzuda güncelliyor ve sararan...
  5. Tırnaklarınız Kırılıyorsa Çözümü Burada!

Tırnaklarınız Kırılıyorsa Çözümü Burada!

tırnak kırılması nasıl önlenir, tırnak kırılmasına çözüm, tırnak kırılması Tırnaklarınızı ne zaman uzatmaya çalışsanız bir şekilde kırılıp hevesiniz kaçıyor mu? Güçsüz tırnaklar uzamaya başladığında kırılır ama artık tırnaklarını basit ama etkili yöntemlerle güçlendirip tırnak kırılmalarının önüne geçebilirsiniz. İşte yapacağınız işlemler; Bir tas ılık suyun içine bir tatlı kaşığı...

Sayfayı Paylaş