gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tırnaklarınıza sağlığı için bu ürün hediye edin

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sağlıklı tırnaklar için, Sally Hansen, Sally Hansen tırnak bakımı, Sally Hansen tırnak bakım ürünleri ve fiyatları burada arkadaşlar.

Bakımlı kadın, tırnaklarına önem verir, önemden kastımız ise tırnakları uzatmak yada manikür yaptırmak değil sağlık katmaktır Melek'ler. Örneğin Sally Hansen'in E vitaminli tırnak bakım ürünü gibi...

Uzamış, sertleşmiş kuru tırnak etleri? Güçsüz ve bakımsız tırnaklar? Tüm bu sorunlar tek bir fırça darbesiyle yok olacak. Tırnaklarınızın anında daha sağlıklı ve bakımlı görünmelerini kendi kendinize de sağlayabilirsiniz.

Amerika’nın 1 numaralı tırnak bakım markası Sally Hansen, bayanların sağlıklı tırnaklara kavuşmasına yardımcı oluyor ve kuru tırnak etlerinizi anında nemlendirip yumuşamasını sağlayacak ve tırnaklarınızın çok daha sağlıklı uzamasına destek olacak özel bir çözüm sunuyor!

Sally Hansen E Vitaminli Nemlendirici Tırnak ve Tırnak Eti Yağı, kuru, sert, mat, güçsüz tırnak ve tırnak etlerini içeriğindeki Doğal Temel Yağ Kompleksi; E Vitamini, Kayısı Çekirdeği Yağı ve Safflower Oil ile rahatlatarak maksimum nem sağlamaya yardımcı olur

Unutmayın! Sağlıklı tırnaklar, sağlıklı tırnak etlerinde bulunur!

Sally Hansen E Vitaminli Nemlendirici Tırnak ve Tırnak Eti Yağ Fiyatı: 22 TL

Yetkili Eczanelerde.

Tırnaklarınıza sağlığı için bu ürün hediye edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cild icin ürün uygularken

cild icin ürün uygularken

Ürün uygularken Nemlendirici uygularken boyun kısmını sakın unutmayın. Bu bölgede mani olabileceğiniz her kırışık genç görünmeniz için bir artı olacaktır. - Güneş cildinizin nem dengesini bozar. Bu durumda haftada 1 veya 2 kez nemlendirici bir maske uygulayın. Maske cildinizin kana kana su içmesini sağlayacak, doğal rezervlerinin yenilenmesine yardımcı olacaktır. - Sabahları gündüz...
  2. Tırnak Sağlığınızı Korumak İçin Bunlara Dikkat Edin!

Tırnak Sağlığınızı Korumak İçin Bunlara Dikkat Edin!

· Sık sık tırnak dövmesi yaptırmaktan ve her gün oje tazelemekten kaçının çünkü oje çıkartıcılar tırnağınıza zarar vermekte bir süre sonra tırnağın rengi değişmektedir. · Tırnağınızdaki şekil ve renk değişikliklerini ciddiye alın. Bu konuyu muhakkak bir uzmanla paylaşın. · Tırnağınızı uzun süre güçlü deterjanlar ve çözücü maddeler ile temas ettirmeyin. · Sık sık gereksiz yere...
  3. Paketlenmiş ürünlerin sağlığımıza etkileri

Paketlenmiş ürünlerin sağlığımıza etkileri

paketlenmiş ürünlerin uzun süre Paketlenmiş ürünlerin katkı maddeleri nelerdir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda paketlenmiş ürünler hakkında bilgiler ediniyor ve paketlenmiş ürünlerin sağlığımıza etkilerini gözden geçiriyoruz arkadaşlarım. Bazı gıda ve kozmetik ürünlerinde bulunabilen katkı maddeleri aşağıda verilmiştir; Gıda Katkı Maddeleri (GKM) kullanım amaçlarına...
  4. Tırnak Sağlığımız İçin Gereken Vitaminler Nelerdir..

Tırnak Sağlığımız İçin Gereken Vitaminler Nelerdir..

Tırnak Sağlığı Tırnak Sağlığımız İçin Gerekli Vitaminler Tırnak sağlığı için gereken vitaminler Bazı insanlar için kırılgan ve sağlıksız tırnaklar kronik bir sorundur. Kırılan tırnakların nedeni kalıtsal olabilir, ancak kırılgan tırnaklar çoğu zaman yetersiz beslenme nedeniyle görülen vitamin eksikliği nedeniyle oluşur. Beslenme uzmanları tırnaklar için gereken vitaminler arasında A, E, C...
  5. tırnaklarım çok cabuk kırılıyor bunun için ne yapmalıyım

tırnaklarım çok cabuk kırılıyor bunun için ne yapmalıyım

uzadıgında direk kırılıyorlar ya bir yere takıyorum yada kendiliginden kırılıyor çabuk uzamasını ve uzadıgında ise kırılmamasını istiyorum arkadaşlarımın baktıgım zaman hem çok cabuk uzuyor hemde hiç kırılma falan yok sanki takma gibi . takma tırnagı zaten kullanamıyorum kaç kez aldım ama rahat hareket edemiyorum kendi tırnaklarım ayrı takma tırnak ayrı nolur bana yardım...

Sayfayı Paylaş