gebe
  1. beyzanin_gulleri

beyzanin_gulleri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Tırnaklarınızı gece yatmadan kremleyin!!!

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında beyzanin_gulleri tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar eğer sabah kalktığınızda oje sürmek için zaman yaratabiliyorsanız işe çıkmadan önce size tavsiyem genellikle ojelerinizi gece yatmadan çıkarın ve de bol kremle kremleyin, sabah kalktığınızda tekrar oje sürebilirsiniz... bunu haftada 1-2 defa yapmanız bile tırnaklarının nefes alması açısından önemli!!!

2. elisabetta

elisabetta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğru söylüyorsun arkadaşım katılıyorum ben de genelde 1-2 gün hiç olmazsa haftada tırnaklarımı sade kullanmaya çalışıyorum

Tırnaklarınızı gece yatmadan kremleyin!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadinin Yatmadan Önce Yaptiklari

Kadinin Yatmadan Önce Yaptiklari

KADININ YATMADAN ÖNCE YAPTIKLARI Evli bir çift televizyon seyrediyordu. Bayan “yoruldum, ben yatmaya gidiyorum” dedi. Ertesi gün ev halkı öğle yemeklerinde yemek üzere yanlarında götürmeleri için sandviçler yaptı. Mısır patlatma kabını temizledi, ertesi akşam yemek yapabilmek için buzluktan et çıkardı. Kahvaltıda yenen tahıllı besinlerin ne kadar kaldığına baktı, şeker kabını doldurdu,...
  2. Tırnak

Tırnak

rüyada ayak tırnağı görmek rüyada ayak tırnağını kesmek tırnağı kesmek tırnak başkasının tırnağını Kişinin güç ve kuvvetine, düşmana galip gelmeye; Uzun tırnak mesleği gereği olursa rızka, diğerleri için ayıp ve kusura, sünneti terk etmeye, Tırnak kesmek sünnete uymaya yahut borç vermeye, Uzun ve güzel tırnak mala, elbiseye, ziyada güç ve kuvvete, Tırrnağın yok olması güç ve iktidardan düşmeye...
  3. Hastanede yatma süresi azalıyor

Hastanede yatma süresi azalıyor

Yeni teknoloji ve lazer cihazlarının gelişmesiyle hastaların hastanede kalış süresi azalacak... Ameliyat süresinin kısa olması nedeni ile özellikle, kalp rahatsızlığı olanlarda by passlı hastalarda, şeker hastalığı, tansiyon yüksekliği, akciğer hastalığı olanlarda kan sulandırıcı ilaç kullananlarda Revolix çok güvenle kullanılabilir. Revolix lazer ile ek sarf malzeme kullanımına gerek...
  4. Peygamberimiz her gece 5 şeyi yapmadan yatma diyor‏

Peygamberimiz her gece 5 şeyi yapmadan yatma diyor‏

peygamberimizin yattığı yer hz muhammedin yattiği yer hz muhammed yattığı peygamber efendimizin HER GECE 5 ŞEYİ YAPMADAN YATMA) PEYGAMBERİMİZ (s.a.v) ALİ h.z ŞÖYLE DEDİ:- YA ALİ BEŞ ŞEYİ YAPMADAN YATMA:- 1-KUR'ANIN HEPSİNİ OKUMADAN YATMA. 2-DÖRT BİN DİRHEM SADAKA VERMEDEN YATMA. 3-KABEYİ ZİYARET ETMEDEN YATMA. 4-CENNETTE YERİNİZ HAZIRLAMADAN YATMA. 5-KÜS OLDUĞUN BİRİYLE BARIŞMADAN...
  5. gece yatmadan önce hangi duaları okumalıyız

gece yatmadan önce hangi duaları okumalıyız

Kızıma gece yatmadan önce dua etmesi gerektiğini anlatıyorum ve onun şimdiden öğrenebileceği dualar konusunda yardımınıza ihtiyacım var hangi duaları öğretebilirim?

Sayfayı Paylaş