gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Tirnaklarinizi kisa sürede güclendirin

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Kırılıyor, soyuluyor ve yumuşacık… haftada bir – iki kez yapacağınız bakımla, bu sorunlardan kurtulacak, güçlü tırnaklara sahip olacaksınız. 1. Sağlam bir zemin için 3 dakika Zemini sağlam olmayan bir araziye inşaat yapılabilir mi? Eğer güçlü tırnaklara sahip olmak istiyorsanız önce yüzeyini bakım için hazırlamalısınız. Bunun için önce, tırnak makasıyla tırnaklarınızı kesin (uzun tırnakları tercih ediyorsanız uçlarından düzeltin). Ardından, tırnak yüzeyini bu iş için özel tasarlanmış 3 yüzlü yumuşak törpülerle iyice törpüleyin. 2. Nem veren masaj için 2 dakika 30 saniye
    Ellerinizi kremlerken, bundan tırnaklarınızın da yararlanması için özen gösterin. Nasıl mı? Kremden minik bir parçayı tırnak diplerinizin üzerine koyun ve bununla tırnaklarınızı ovun. Vitaminler ve bitkisel yağlar içeren ürünler tercih etmeniz yerinde… hatta tırnak için özel üretilen yağlarda satın alabilirsiniz.
    3. Koruyucu baz 4 dakika
    Tırnaklarınızı nem veren kremle ovduktan sonra bir süre bekleyin ve ardından yıkayıp, kurulayın. Bundan sonra tırnaklarınızı üzerine, kalsiyum ya da keratin bakımından zengin bir koruyucu baz uygulayabilirsiniz. Bu baz hem tırnaklarınızı besleyecek hem de onları dışardan gelecek tüm olumsuz faktörlere karşı koruyacaktır.
    4. Ojeler için 5 dakika
    Tırnağınıza uyguladığınız baz kuruduktan sonra rahatlıkla tercih ettiğiniz renkte bir ojeyi sürebilirsiniz. Ojenizin daha hızlı kuruması ve daha uzun süre dayanması için ellerinizi önce birkaç saniye buzdolabında tutabilir ardından da soğuk sudan geçirebilirsiniz.
    5. İçten beslemek için 30 saniye
    Tırnakları güçlendirmede, en az dıştan yapılan bakımlar kadar rol oynuyor içten yapılan beslemek. Zaten tırnaklarınız kırılıyorsa, bu büyük ihtimalle sizde bazı vitaminlerin ve amino sitlerin eksik olduğu anlamına geliyordur. Bir dermatoloji uzmanına danışın ve sizin için uygun olan besin takviyesini düzenli olarak kullanın.

alinti

Tirnaklarinizi kisa sürede güclendirin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tirnaklarin Hastaligi...

Tirnaklarin Hastaligi...

Tırnaklar, parmak uçlarını zedelenmeden koruyan, tutmayı kolaylaştıran deri ekleridir. Bütün bu işleri yapabilmek için tırnaklar, deriden gelişirken sert boynuzsu bir durum alırlar. Bu sert boynuzsu kısma ”Tırnak Plağı” adı verilir. Bu plak yarı saydam olup, altındaki olayları görmemize kısmen izin verir. Görünen pembe renk, plağın altındaki tırnak yatağına aittir. Tırnakların şekli kişilere...
  2. Tirnak Bakimi

Tirnak Bakimi

Yeni doğmuş bir bebeğin, özellikle ilk defasında, tırnaklarını kesmek çok korkutucu olabilir. Bu yüzden anne ve babalar bebeklerinin tırnağını kesmeyi mümkün olduğu kadar geciktirmelidirler. Fakat tırnaklarının uzamasına gereğinden fazla izin verildiğinde bebekler kendilerini tırmalayabilirler. İyi bir tırnak makası edinin, ideal olarak tırnak makasları bebeklerin etlerine zarar vermeyecek...
  3. Bunlari uygulayarak kirpiklerinizi güclendirin

Bunlari uygulayarak kirpiklerinizi güclendirin

Hakkında türkü ve şarkıların yazıldığı kirpikler, yüzünüzün ifadesini belirginleştirir ve güzellik katar. Güzellik uzmanı, Pervin Budak; kirpiklerinizi güçlendirmek için doğal bir bakım kürü tavsiye ediyor size. Kür için gereken malzemeleri kolayca temin edebilir, güçlü kirpiklere kavuşabilirsiniz. Malzemeler, - 1 çay kaşığı hint yağı - 1 çay kaşığı fındık yağı - 1 çay kaşığı soya...
  4. Kisa Abiyeler ...

Kisa Abiyeler ...

kısa abiyeler kısa abıyeler büyükler için abiyeler Standart uzun abiyeler dünde kaldi, artik moda kisa abiyeler :) buyrun meleklerim :)
  5. kisa sürede en az 5 kilo vermem gerek

kisa sürede en az 5 kilo vermem gerek

Selam arkadaslar, benim kisa sürede (1 ayda) 5 kilo vermem gerek. Temuzda bütün fazlalarimdan kurtulmus olmaliyim. Ama nasil yapacagimi bilmiyorum. simdilik aksam yemegini protein agirlikli yapmaya basladim, bol su iciyorum ( günde 2-3l ). Isyerinde 8-9 saat calisiyorum ve bu sürede cok nadir hareket ediyorm. Sorunumda bu sanirim. :almi: bana cabucak kilo verdirecek diyet önerilerinizi...

Sayfayı Paylaş