gebe
  1. dermansiz

dermansiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tiroid sorunu olup sorunsuz hamile kalabilen varmı acaba ?

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında dermansiz tarafından paylaşıldı.

cevaplarınızı bekliyorum ?

2. bal_arısı

bal_arısı Forum Okuru

hiç bir fikrim yok cnm. Sadeece tiroit hamile kalmayı baya zorlaştırır diye biliyorum.

3. dermansiz

dermansiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet öyleymiş ben yaklaşık 1 buçuk senedir ilaç kullanıyorum doktora gittğimde hormonlarında bi sorunun yok dedi 7 aylık evliyim ama hamile değilim :):)

tiroid sorunu olup sorunsuz hamile kalabilen varmı acaba ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tek tüpü tıkalı olupta hamile kalanlar varmı?

tek tüpü tıkalı olupta hamile kalanlar varmı?

slm herkese .geçen sene dış gebelik geçirdim. ilaçla dış gebeliğim sonlandı. geçen haftada hsg çektirdim sol tüpüm tıkalı çıktı. sağ tüpte hiç bir sorun yok. bu durumda olupta hamile kalan varmı acaba aranızda .
  2. Kisti olup hamile kalan varmı?

Kisti olup hamile kalan varmı?

kist hamileliğe engelmidir,kist gebe kalmaya engelmidir,kist hamile kalmayı önlermi,kist kısırlık yaparmı,kist ve kısırlık hakkında bilgiler Kadınların korkulu rüyası yumurtalık kistleri miyomlardan sonra en sık saptanan jinekolojik problemlerdir. Şiddetli kasık ağrısı, karında şişlik ve ele kitle gelmesi gibi belirtilerle kendini gösterebilen bu kistler bazen ilaç tedavisi ile kontrol...
  3. Eşi varikosel olup hamile kalan varmı?

Eşi varikosel olup hamile kalan varmı?

Varikosel testislere ait toplar damarlarda (venler) varis oluşumudur. Bütün erkeklerin %10-15 'inde bulunur. Bu erkeklerin bir kısmında şikayet yaratır, bir kısmında ise hiçbir şikayet yoktur. Varikosel erkeğe bağlı infertilitenin (çocuk sahibi olamama) en sık görülen nedeni olmakla birlikte en etkin tedavi edilebilenidir. İnfertil erkeklerin yüzde 30-40'ında varikosel saptanır. Normalde...
  4. Rahim içi yapışıklığı olup hamile kalan varmı?

Rahim içi yapışıklığı olup hamile kalan varmı?

Rahim içi adezyonlar (yapışıklıklar) rahimin iç tabakaları arasında oluşabilmektedir. Rahim duvarındaki (endometriyum) travma veya enfeksiyonlar endometriyal tabakaya zarar verebilmektedir ve şiddetli durumlarda ise endometriyumun kısmen veya tamamen zarar görmesine neden olabilmektedirler. Rahim içi adezyonları tanımlamak için Asherman sendromu tabiri kullanılmaktadır. Nedenleri: Rahim içi...
  5. Hamile olup adet olan varmı ?

Hamile olup adet olan varmı ?

Birçok kadının hamileliliğin ilk belirtisi adet kanamasının gecikmesidir. Ama adet olduğu halde kanaması gelen kadınlarda oluyor. Çevremizdeki birçok kadın adet düzensizliği yaşamaktadır. Genelde adet düzensizliği stres, mevsimsel değişiklikler, mekan değişikliklerinden olabilir. Gebe kalmış bir kadının adet kanamalarının da kesilmesi gerekiyor. Adet kanaması ; rahim iç duvarının, yumurtaların...

Sayfayı Paylaş