gebe
  1. 3kelebek3

3kelebek3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Tiskinmem ve bulantım var acaba ben hamilemiyim???

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında 3kelebek3 tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar:6: ben yeni üyeyim ve hamile olup olmadığı merak ediyorum.. yaklaşık 1 ay eşimle hiç korunmadan ilişkiye girdik.
    reglim bittikten 1 gün sonra tekrar ilişkiye girdik ve ben 5 gün sonra test yaptım negatif çıktı..
    temmuzun 6sında regli olmam gerekiyor daha var fakat şuanda aşırı uyku hali yorgunluk sevdiğim yiyeceklerden tiksinme var..
    ben hamile olabilir miyim?
    test yapsam erken mi davranmış olurum?

ilginiz için teşekkür ederim..:hamis:

2. 3kelebek3

3kelebek3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    lütfen cevap yazar mısınız

Tiskinmem ve bulantım var acaba ben hamilemiyim??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim nası bilcem ben ya

acaba hamilemiyim nası bilcem ben ya

acaba hamilemiyim slm ben 17 yaşında bekar bi insanımm erkek arkadaşımla birlikte oldukk ve hamilelik şüphelerimm var ilk olarak vajinal akıntım arttı ve sonra hafif olarakk göğüslerimde damarlaşmalarr olduu ve sırtımda ağrılar olduu hamile kalma olasılığımm ya 12.05.2011 yada 15.05.2011 gebelik testi yaptımm ama testinn son kullanma tarihi geçmiş sonuçç negatif çıktıı regl günümde 12.06.2011...
  2. Kızlar acaba ben hamilemiyim yardım

Kızlar acaba ben hamilemiyim yardım

ben bi hafta önce test yaptm ve testte 2. çizgi silik çıktı ve pazrtesi gün doktora gttim ve kan testinde 32,93 çıktı ama açık renkte kan geliyo bu ne demek sizce hamile değilimdir diye çok korkuyorum 5 ay öncede kürtaj olmuştum
  3. Mide bulantım var acaba Hamilemiyim?

Mide bulantım var acaba Hamilemiyim?

Merhaba arkadaşlar, Sevgilimle ilişkiye girdik fakat içime boşalmadı. Ve adetimin bitmesinden 2 gün sonra ilişkiye girmiştik. Ondan sonraki ay adet oldum ağrısızdı ve gerektiği kadar sürdü 2. aydada aynı şekildeydi fakat biraz daha az sürdü. Şimdi 3. adetimmi bekliyorum fakat çok akıntım var ve adetim 4 gün gecikti. Sizce hamile olma olasılığım kaç hamilemiyim? Mide bulantısı vs. olmadı...
  4. Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Ya benim adetime 2 gün var adet olacak mis im gibi hissediyorum 15 gündür Goguslerim ağrıyor sertleştiler midem kaziniyor sürekli aç hissediyorum. Kasiklarim da batma lar oluyor dün normal idrar testi yaptım negatif. .. sizce hamile olma ihtimali m varmı
  5. hamilemiyim ben acaba

hamilemiyim ben acaba

Meraba banada yardimci olurmusunuz?Esimle yumurtlama döneminde birlikte olduk ve 2 haftadir kasiklarimda agri ve siskinlik ,Göhüslerimde aci var midem bulaniyodu basim donuyo son 2,3 gundurde belirtiler kayboldu adetimin gecikmedinede 4 gun var sizce hamile olabilir miyim lütfen cevap verin

Sayfayı Paylaş