gebe
  1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

titan adminim nerdesin?

Konu, 'Çöplük' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

Titan adminim kaç güündür görünmüyosun seni çok özledim bi kaç gün daha haber vermezsen naparım bilmiyorum...Sayın admin ve modlarım eğer bir haberiniz varsa bu sevgili üyenizi haberdar edin ben titanı çoooook seviyorum onsuz yetim gibi kaldım.

YOK senden ne bir haber ne bir selam neden?:küstüm: gezmelere gidemen biliyorum mazeretini bildirmeden de gitmen onuda biliyom ama yoksun be titişim bana başşka çare bırakmadın senin için konu açamktan başka.
    beni ahanda annesinin yolunu gözleyen bu çocuk gibi bıraktın. :18:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevde'cim, Titan Admin bir takım ailevi problemlerinden ötürü siteye giriş yapamıyordu. Ama yazdığı mazerete bakılırsa, bu günden itibaren burada oalcak, eskisi gibi... Yani inş, umarım:) Ben ve tüm Meleklermekani.com site onu çok özledi. :)

Dileriz bir an önce sorunları çözüm bulur ve Titan Admin eskisi gibi aramızda olur:)

3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    oh be sağol ***** içim rahatladı canım benim ya inş. tez vakitte sorunlarını halleder.

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevdecim,***** adminim ilginiz ve sevginiz beni çok mutlu etti,sağolun.Ben de sizleri ve işimi çok özledim.Artık buralardayım çok şükür.Geldim,bomba gibi ... :tik:

titan adminim nerdesin? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyiki doğdun Titan Adminim

İyiki doğdun Titan Adminim

Dün Sevgili Titan Admin'imizin doğum günüymüş arkadaşlar. Ne yazık ki hiç birimiz bunu bilmiyorduk. Bu gün öğrendim ve geç olsada, canımız baş tacımız olan Titan Adminin doğum gününü kutluyor, nice mutlu seneler diliyorum. İyi ki doğdun Titan, Rabbim sana ve sevdiklerine bir ömür boyu mutluluk, sağlık, başarı, para ve sınırsız sevgi, huzur versin canım ablam.:) Ömrünce yüreğin şen, gözlerin...
  2. Titan

Titan

titan ne demektir?????? 3. sınıfımda.............................

Sayfayı Paylaş