gebe
  1. WeLLBorN

WeLLBorN Forum Okuru

TİTAN'a Soruyorum (Müzik)

Konu, 'Çöplük' kısmında WeLLBorN tarafından paylaşıldı.

2. ELAS

ELAS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Merhaba Wellborn, aradığınız parçalardan sadece biri konusunda size yardımcı olabiliyoruz.

Su Man

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

TİTAN'a Soruyorum (Müzik) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müzik

Müzik

Rüyada gerek sesle, gerek müzik aletleriyle müzik dinlemek, iş hayatınızda büyük başarı yaşayacağınıza işarettir. Dinlediğiniz müzik sesi kulağı tırmalıyorsa, görüşleri mantıklı olmayan kimselerin tavsiyelerine kulak verdiğiniz takdirde çok ciddi bir hata işleyeceğinizi gösterir. Rüyada dans müziği dinlemek ve bu müziğe uyarak dans etmek sevilen bir insan olduğunuzu gösterir. Tatlı ve romantik...
  2. -müZik-

-müZik-

Sizin icinde müzik hayatinizda cok önem tasiyan bir yerde ise, buyrun meleklerim bunlar tam sizlik :):):) Orjinal Boyutlarını Görmek İçin Tıklayınız
  3. soruyorum Şehitik

soruyorum Şehitik

forumda şehit başlığı altında neden sadece asker-i şehitler başlıkları var... burası bir kadın paylaşım platformu değilmi bu durumda kadından şehit olmuyormu... yanlış anlamayın beni bende bir şehit evladı olarak hemde bir asker şehidin evladı olarak sadece bilgilendirmek istedim.. maklum yöneticiler herşeyin iyisini bilriler beyim :D
  4. müzik

müzik

duygu devedişi sahneye cıktıgında çalan muzıgın ısmını ogrenebılırmıyım
  5. takvimi neden soruyorsunuz bize ?

takvimi neden soruyorsunuz bize ?

nisandan sonra mayıs gelir bunu herkez bilir akli dengesi yerinde ise kolay soruları sormanbıza gerek yok çünkü sorduğunuz soru bile değil soru cümlesini kurmanıza gerek yok insanları böyle boş şeylerle yormayın meşkul etmeyin paraya kıyıp evinize bir takvim alın lütfen

Sayfayı Paylaş