gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Titanic 3D Fragmanı sizlerle

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Film Türkiye'de 13 Nisanda gösterime girecek arkadaşlarım. Eskisinin tadı hala hafızalarda o güzelim yerini korurken. 3D olarak yeniden oluşturulan filmden sizler için resim kareleri aldım. Ve HD fragmanını da yine konu altından sizlerle paylaştım. [​IMG] [​IMG]
    İzlemeyenlerin kesinlikle izleyeceği bir film. Zaten 3D olarak hazırlandığıda düşünüldüğünde, tadından yenmeyecek bir görsel şölen diyebiliriz.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Unutulmaz bir filmdi, 3D olarak izlemek daha da bir ayrı unutulmaz kılacak :) Merakla bekliyorum :)

Titanic 3D Fragmanı sizlerle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Titanicin sırrı

Titanicin sırrı

titanikte kaç kişi kurtuldu titanikte kaç kişi öldü titanikten kurtuldu titanic öldü titanik Tüm zamanların en ünlü gemisi Titanik, herkes tarafından bir deniz faciası nedeniyle tanınır oysa dev yolcu gemisinin ardında inanılmaz bir gizem saklı. Titanik’in akıl almaz öyküsünü sunarken uyarıyoruz. Bir düşünün, Titanik’i batıran gerçekten bir buz dağı mıydı? Hiç kimse onun dünyanın en...
  2. 2012 tıtanıc 3d fılm tanıtım ve fragmanı

2012 tıtanıc 3d fılm tanıtım ve fragmanı

2012, titanic, titanik 3D, film, tanitim, konulari burada meleklerim Merhaba Melekler, Ilk gosterime girdiginde cogumuzun belkide bikmadan defalarca izledigi ve duygulandigi Titanik filmi, 2012 yilinda 3 boyutlu olarak tekrar vizyona girecek, Bu kadar etkilendigimiz filmi, birde 3 boyutlu olarak izlemek mukemmel olacak gibi gozukuyor, Yapım: 2012 ~ ABD Tur: 3 Boyutlu, Dram, Romantik...
  3. Titanic Müzik Notaları Keman

Titanic Müzik Notaları Keman

Titanic Müzik Notaları Keman için olan notaları sizden paylaşmanızı rica etmek için yazıyorum şimdiden sağolun iyi günler.
  4. Titanic Flüt Notaları

Titanic Flüt Notaları

Titanic Flüt Notaları arıyorum ben şayet varsa siz ya da biliyorsanız bana Titanic Flüt Notalarını yazın.
  5. Titanic

Titanic

Sevilerek izlenen titanic filminin oyuncularının giysilerini şimdi biz tasarlıycaz. Titanic giysi giydirme oyunları ile onlara istedigimiz stili uygulayabilriiz. Ben bu oyunu çok severek oynuyorum. Onlarca farklı stili rahatlıkla uygulayabiliyorum. Keyifli oyunlar :)

Sayfayı Paylaş