gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tivibu Şifremi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim lütfen yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam arkadaşlar ben Tivibu Şifremi Unuttum nasıl unuttum bende bilmiyorum bir yere not almıştım ama o not aldığım kağıdıdı kaybettim acaba aranızda bana bu konuda yardımcı olacak biri var mı? Tivibu Şifremi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim lütfen yardım edin!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tivibu Şifrenizi unuttuysanız,
    www.tivibu.com.tr
    adresinden “Şifremi Unuttum” bölümüne girerek, Tivibu şifrenizin e-posta adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Şifre hatırlatma e-postası, Tivibu’ya ilk kayıt esnasında iletilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilir. Kayıtlı e-posta adresinizi değiştirmek istiyorsanız, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden destek alabilirsiniz.

Tivibu Şifremi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim lütfen yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn şifremi Unuttum Nasıl Sıfırlarım

Msn şifremi Unuttum Nasıl Sıfırlarım

Hotmail Şifremi Unuttum, Nasıl Sıfırlanır Msn şifremi Unuttum Nasıl Sıfırlarım Hotmail Sifre Sifirlama Hotmail şifrenizi yani msn şifrenizi unuttunuz ve şifrenizi sıfırlamak istiyorsunuz. Peki nasıl yapacaksınız; işte size yapmanız gerekenler Melek'ler:) Bu yazımızda hepbirlikte msn şifresini unutanlar için yapılması gerekenleri öğreniyoruz :) Hotmail Şifremi Unuttum, Nasıl...
  2. Şifremi unuttum

Şifremi unuttum

Arkadaşlar , ben üyelerinizden berent şifremi unuttum yardımcı olursanız sevinirim . tşk ederim ...
  3. şifremi unuttum

şifremi unuttum

arkadaşlar şifremi unuttum yardım edermisiniz
  4. Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Arkadaşlar ben Tivibu Şifremi unuttum ve kesinlikle bu şifreyi hemen hatırlamam ya da öğrenmem lazım acaba Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim bu konuda bilgisi olan varsa yazsın bana
  5. telefon kilit şifresini unuttum nasıl açacağım :S

telefon kilit şifresini unuttum nasıl açacağım :S

Telefonuma kilit şifresi koymuştum ama unuttum nasıl açacam şimi bu telefonu ya, ne olur yardım edin mahvolurum ben :S

Sayfayı Paylaş